Rise of Flight

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

VO101_NateDog írta:
hq_Reflected írta:2 RoF ICE-t lehet nyerni, csekk:

http://www.facebook.com/wearereflected
NYERTEM!!!!

:D

Remélem megtetszik a játék, és látlak online! Szerintem sokkal nagyobb élvezet első VH-s gépekkel a légiharc, mind az élethű repülésmodell miatt, mind a gépekből adódóan.
Avatar
VO101_MMaister
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.11.13. 08:03

hq_Reflected írta:
VO101_NateDog írta:
hq_Reflected írta:2 RoF ICE-t lehet nyerni, csekk:

http://www.facebook.com/wearereflected
NYERTEM!!!!

:D

Remélem megtetszik a játék, és látlak online! Szerintem sokkal nagyobb élvezet első VH-s gépekkel a légiharc, mind az élethű repülésmodell miatt, mind a gépekből adódóan.

En neha fel szoktam nezni, de jonnek gyakrabban is, ha lenne valami csapat. Nektek van valami TS csatornatok ahova be lehet lepni alkalmadtan?
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Igen, a hivatalos RoF TS-et használjuk, és ott van külön csatorna a Hellequin szervernek.

ts3.riseofflight.com:7777

Egyébként meg itt szoktuk megbeszélni ,hogy az adott nap ki repül:

http://hellequins.net/forums/viewforum.php?f=39

Nyugodtan nyithatsz egy topikot, azt látni fogja mindenki, és összejöhet egy kis csapat.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

hq_Reflected írta:
VO101_NateDog írta:
hq_Reflected írta:2 RoF ICE-t lehet nyerni, csekk:

http://www.facebook.com/wearereflected
NYERTEM!!!!

:D

Remélem megtetszik a játék, és látlak online! Szerintem sokkal nagyobb élvezet első VH-s gépekkel a légiharc, mind az élethű repülésmodell miatt, mind a gépekből adódóan.
Szedem lefelé de nagyon lassú. Természetesen megnézem majd!
Avatar
VO101_Mate
Hozzászólások: 1383
Csatlakozott: 2007.11.03. 12:56

VO101_NateDog írta: NYERTEM!!!!
Bunda!! :)
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

VO101_Mate írta:
VO101_NateDog írta: NYERTEM!!!!
Bunda!! :)
:mrgreen:
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Reflected segítségével belemerültünk a ROFba picit, nekem tetszik, jópofák ezek a kávédarálók!
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Hú, az új update nagyon állat lesz!

http://youtu.be/89_IRtL0dOg

fegyverzet variánsok, igazi szinkronizáló herkentyű, mégjobb képélesség, "heat blur" az égő gépek mögött... már alig várom!
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

hq_Reflected írta:Hú, az új update nagyon állat lesz!

http://youtu.be/89_IRtL0dOg

fegyverzet variánsok, igazi szinkronizáló herkentyű, mégjobb képélesség, "heat blur" az égő gépek mögött... már alig várom!
Jónak tűnik! Te mikor szoktál játszani vele?
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

8-10 közt, amikor van időm. De nagyon változó mikor érek rá. Szerintem ma is fent leszek vagy a Syndicate-en vagy a Hellequins-en.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

hq_Reflected írta:8-10 közt, amikor van időm. De nagyon változó mikor érek rá. Szerintem ma is fent leszek vagy a Syndicate-en vagy a Hellequins-en.
Ezzel én is igy vagyok, de esetleg egyeztethetnénk a jövőben...Syndicate-n tegnap is láttam hogy zajlik az élet, valami 40 körüli létszám volt bent, de sajnos a planesetben csak olyan gépek voltak,melyek nekem nincsenek meg. Ebben is ki szeretném kérni a tanácsodat , szerinted mely gépre lenne érdemes beruházni a jövőben majd...?
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Az egyeztetés itt a legegyszerűbb:

http://www.hellequins.net/forums/viewforum.php?f=39

De akár ide is írhatsz, ha aznap repülsz.

A repülők...attól függ most milyen gépeid vannak, illetve hogy milyet szeretnél? (2üléses/vadász, fordulózós/energiaharcos, német/antant, stb..)

Én megszállott vagyok, úgyhogy megvan mind, és egyiekt sem bánom :icon_crazy:
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Most látom hogy a RoF ICE-hoz milyen gépek vannak:

SPAD XIII, Fokker D.VII, Nieuport N.28, Albatros D.Va, Fokker DR. 1, Pfalz D.IIIa, S.E.5a, Sopwith Camel és Nieuport 17

Ebben benne van a nagy kedvencem, az SE5a. oylan mint egy sportkocsi amin csak 5-ös sebesség van. Ha leállsz tötymörögni akkor egy nyeletlen balta, és véged, de a leggyorsabb gép, igazi ace maker, ha ügyes vagy.

Szóval milyen gépek vannak még ezen kívül:

Bombázók: H-400/ Gotha - vicces ezeket repülni, bár nem az én stílusom. Alig emelkednek, nagy kihívás...először próbáld ki, ohgy online beülsz mások mellé lövésznek.

2 ülésesek:
DFW - sok bombát pakolhatsz rá, nagyon jó alacsonytámadásokra, és magassági bombázásra is, légiharcra már kevésbé.
Halberstadt - kisebb a terhelhetősége, viszont vadászként is megállja a helyét (so-so) alacsonyan elég lomha. kb az I.VH Stukája
Breguet - kb mint a DFW csak gyorsabb, és duplacsövű géppuskával hátul. Franciák és Amcsik repülték.
Bristol Fighter - ikonikus gép, érdemes beruházni rá. Használhatod bombázóként, vagy vadászként is, mert nagyon jól manőverezik, gyors, jól emelkedik. (hozzá kell tenni ,hogy a játékban túl erős a motorja, kb az FII repül úgy, ahogy az FIII valójában)
RE8: haszon kis gép, kb az angol DFW csak lomhább, és kihívás nem meghalni vele felszállásnál. online sok haszna van, az antant igáslova.
DH4 - imádom. Nagy magassági bombázó, nagyon gyors, ha okosan csinálod büntetlenül pusztíthatsz. Manőverezni sem rossz ,de ne állj le, inkább fuss.

vadászok:
Fokker EIII - nagyon érdekes repülni, online nem sok szerepet kap sajnos, mert 1916-os gép.
DH-2 - katasztrófa. a legrosszabb gép a legfurább kinézettel, "A dugózó hamvasztógép"-ként emlegették a pilóták, de pont ezért imádom. Ezen a 2-n gázkar sincs, csak blip, meg keverék.
Nieuport 11 - sose repülöm, 1916-os gép. kb N17 kisebb motorral.
Albatros DII - 1916-17-ben sok szerepet kap, nagyon jól manőverezik, csak lomha picit, kb olyan, mint a pfalz DIII. A kortársaihoz képest nagyon veszélyes.
Albatros DIII - a legjobb Albatros szerintem, jobban manőverezhető, mint a DVa egy picit, meg jobban is néz ki. Nagy szerepe volt, és hatásos fegyver bármi ellen, csak okosan kell repülni.
Sopwith Pup - hihetetlen jól manőverezik, csak nem sok az egy vickers. Illetve nagyon törékeny is. A valóságban lassabb volt az Albiknál, RoF ban viszont 20%-al erősebb a motorja mint kéne, így a legüberebb übergép. Sok sok ellen viszont már nem olyan nagy eresztés. De nagyon jó repülni, kb 40 méteren fel és leszáll (az igazi is)
Spad VII - pici, könnyű, gyors. kb az első VH Messzerje. Szigorúan energiaharcos, boom n zoom gép. Az alap egy géppuska 300 lövedékkel elég szerény. Türelemgép mint az SE5a, cska nem olyan jó a kilátás. Széles körben használt gép volt, és online is az. (amcsi, angol, francia)
Sopwith Triplane - nem repülöm szinte soha, mert csúnya :D Olyan mint a Pup, csak pontosabban modellezve. szar a kilátás.
Sopwith Dolphin - érdekes gép a hosszú szárnyaival. Elég gyors, ugyanakkor jól fordul. Fura a kilátás (a szárnyak felett van a fejed, leszállásnál ne bukfencezz!) ha ráteszed mind a 6 lewis-t akkor hatékony elfogóvadász lehet.
Pfalz DXIII - egy vemhes tehén, ami gyors.
Fokker DVIII - veszélyes gép, nagyon jól emelkedik, és fordul! késő 1918-as modell, kb a Dr1 utódja.
Fokker DVIIF - a legjobb gép RoF-ban. Gyorsabb mint bármi nagy magasságban, illetve röhögve le is fordul minden angolt (kivéve a camelt) nem véletlenül kellett a háború végén beszolgáltatniuk a németeknek mind egy szálig az összeset. Kb mint a kezdeti Spit II CloD-ban. csak ez korrekt.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Aztán ha nagyjából kiismerted őket, és megvannak a kedvencek, érdemes beruházni + műszerekre, célzókra, és fegyver modokra is a kedvenceidhez.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

köszi az infókat!
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

Nagyon jó kis leírás a gépekről, szinte kedvet kaptam rá, hogy beruházzak egy jobb vasra... :)
Avatar
VO101_MMaister
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.11.13. 08:03

Tenyleg jo kis leiras, koszonjuk:)
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Srácok, én bokáig f*som a gatyám, annyira jó ez az új update!

Megjavítottak mnident, ami a fegyverzettel kapcsolatos. Most már történelmileg hű a tűzgyorsaság, és van szinkronizálónk! Eddig csak meg volt szakítva a lövés, ha a propeller előtte volt, de a valóságban máshogy működött: a motorhoz volt kötve valami bütykös tengely, ami akkor adott ki lövési impulzust, amikor pont nem volt előtte propeller. Lényeg, hogy most már a lőgyorsaság a motor fordulatszámával változik!

Itt el van magyarázva részletesen, nagyon érdekes:
http://riseofflight.com/Forum/viewtopic ... 1&start=80

A szárny feletti géppityukat hátra kell húzni, hogy újratöltsd, de úgy is lőhetsz vele. Nagyon hasznos 2üléses gépek ellen: alájuk repülsz, és megszórod a hasukat!

És a legfontosabb! Eddig nagyon elcseszte a játékot, hogy 4-500 méterről szórtad a lövedékeket, és általában el is találtad az ellent. A könyvekben azt írják ,hogy a legnagyobbak 30-50m-ről nyitottak tüzet, de 100-on felül sosem. Most megnövelték a szórást (kijavították) + minél hosszabb a sorozat, annál jobban melegszik a cső, és annál nagyobb a szórás is. Szóval most közelrős sokkal hatékonyabbak a sorozatok, de messziről értelmetlen lőni. Így végre van értelme a gyors "üss és fuss" vadászoknak.Eddig a forgó dervisek voltak a császárok ,mert a másik hiába futott, vagy emelkedett, 600 m-es körzetben bárhogy eltalálták!!

Zseniális!!! :D 8-)
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Albatrosson a mounted gun fix? Csak a tárazáskor billen hátra?
Válasz küldése