Falcon 4.0 BMS

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Válasz küldése
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Balkans theatre...

Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Leírom ide is, hátha valaki ugyanúgy jár mint én. A Falcon config fájlban SOHA ne válasszátok ki a Per Vertex Lightning-ot a fények beállításánál. Csak annyit ír a config, hogy kevesebb erőforrást eszik, mint a Per-Pixel Lightning, viszont arról egy qrva szót nem ír, hogy ilyenkor nem lesz taxi fény vagy leszállófény sem, nem fognak világítani az égő cuccok a tréképen, és úgy általában a talaj az tök sötét lesz mindenhol... én pár hónapja már szívok ezzel, szerencsére nappali repülésekkor nem gond, de éjjel csak NVG-val tudtam taxizni is, annyira nem látni semmi fényt.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Újrakezdtük a kampányt, az előző kezdett kifutni, már kissé nyűglődés lett a vége, a vörösök annyival több utánpótlás gépet kapnak, hogy az alapvetően más taktikát igényel már a kezdetektől. Este repültünk pár bevetést, a második már rohadt zsúfoltra sikerült, ezekről lőttem pár screenshotot 8-) :

Első felszállás még minden csendes, a terv, hogy sorban kibombázzuk a hidakat a FLOT vonalában, Mortival mentünk északra, Tibi délnyugatra.
Image

Ez rendben ment is...
Image

A földi csapatok már összecsaptak, mi végigbombáztuk, amit tudtunk, majd hazamentünk.
Image

A második felszállás már eleve másképp indult, a képen fent épp a légvédelem szedett le egy 29-est...
Image

Mi inkább kivárunk, amíg a lérakosok dolgoznak...
Image

Az RWR közelről
Image

Helikopterek indulnak a célok felé
Image

Előreengedtük a DCA köteléket, tegyék csak a dolgukat
Image

Majd mi is követtük őket amilyen gyorsan csak lehet
Image

RWR itt már sokkal szimpatikusabb...
Image

... sajnos nem tartott sokáig, mint egy megcsapott méhkas, hirtelen regeteg géppel lett tele a légtér (a többség nem velünk volt, bár azok nagy része Mig-27, Su-24, Su-25, Tu-16).
Image

Itt már az FCR is megizzad rendesen (épp bombázgattam még a hidakat, próbáltam lelépni a 29-esek elől, illetve rájuk küldeni a DCA gépeket.
Image

Ami sikerült is, sajnos azonban elfogyott az üza (rakétám volt még, épp Hot pit refuel-ért szálltam volna le, amikor egyik 29-es szó szerint a küszöb fölött lelőtt. Kattintani még volt időm. A kép nem sokkal a final-ra fordulás előtt készült
Image

Leszállás után Tibi lőtt egy drámai képet az aktuális helyzetről... hogy is mondják ezt? Target rich environment? (a kis sziluettek az 1-4 gépes kötelékek vezérgépeit jelölik, nem csak 1-1 gépet) :icon_crazy:
Image
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kijött egy komplett textúra csomag F-18-ashoz (kabin, külső)

LINK:
https://www.bmsforum.org/forum/showthre ... real-Skin)

Image

Image

Image
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Van letöltési link az Ostsee-hez is, 4.33U3 kaompatibilis patchel együtt:
LINK:
http://www.mediafire.com/file/cfvasdcgl ... n3.2.6.rar

Hogy mi is ez? Észak-Németország és Dánia meg kis baltikum térkép, google maps alapján csinálja egy srác, rengeteg egyedi térkép elemmel (pl minden egyes repülőtér a valódi pontos mása, stb. stb).



Topic BMS fórumon:
https://www.bmsforum.org/forum/showthre ... ght=ostsee
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ez sem tűnik rossznak, Norvégia térképre készítik a dinamikus hadjáratot:
https://www.bmsforum.org/forum/showthre ... post428066
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Lehet érdekel titeket is, találtam egy új (nekem új) Falconos youtube csatornát, 87th Trippp, ami érdekes benne, hogy több olyan rendszert is elég részletesen elmagyaráz, amit mások nem. Legutóbb pl a Rádiós részt néztem meg, Rádiózás, Backup radio, Guard freki, hogy használják, milyen fícsörei vannak és ebből mi van meg Falconban is. Van, hogy elég triviális dolgokon rágódik -szerintem- kicsit többet mint kellene, navigációról kissé nehézkesen magyarázott, de összességében egész jó. Viszont megtekintésszám alapján nem igazán ismert...

Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Sanyo, ha szemezel Falconnal, mi rendszeresen repkedünk vele 8-) Még mindig...
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_Tom írta:Sanyo, ha szemezel Falconnal, mi rendszeresen repkedünk vele 8-) Még mindig...
Nagyon szeretném, de melón és futáson kívül alig van időm bármire másra. Fent van a listámon, egy szép napon újra repülni fogok.
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kijött a Falcon 4.34 teaser video, reméljük tényleg hamarosan jön letöltési link is.

Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Összefoglaló video a 4.34 újdonságairól, magyarázattal együtt.
Kép
Válasz küldése