Airsoft - Fegyverek, kiegészítések

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Nowarban lehet kapni... 1 200 000 HUF...

Kép

Creation M134 Minigun

Itt meg egy video róla

Szép, szép, de basszus, 1,2M Ft...?
Kép
VO101_Chewy
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2007.11.05. 16:27

Nah, ha elkedek Airsoftozni, akkor csak ilyennel... ;) Aztán mindenki bekaphatja...:)
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

16 kiló... nap végére örülnél, ha letámaszthatod valahova, és ott várd, hogy valaki elédsétál :icon_crazy:
Kép
VO101_Chewy
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2007.11.05. 16:27

Jeep-re raknám... De ha ilyenem lenne, lehet helikopterre...;)
VO101_Kurfurst
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.10.24. 14:40

@Sanyo,

Úgy néz ki összejön a fedezete az új AUG-omnak, gunner-ről rendelném + 1 tárat. Ha jól tudom neked van paypalod, tudsz ebben segíteni?

Pénzt előtte vagy számla alapján utalnám, ahogy neked jobban megfelel.

@Morti,

Ha jól emlékszem neked volt ilyen BW mintájú taktikai mellényed (hátán camebackes zsák, oldalán zsebek, olyan hózentróger jellegű felépítése van) , gondolkodok én is egyen, milyen a tapasztalat vele? Használható? Úgy nézem full poliészter, nem döglik meg benne az ember nyáron? AK tárak belemennek (mer akkor valszeg az AUGé is..)

Köszi!

PS: Green Gas még mindíg nálam van. :D
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_Kurfurst írta:Ha jól tudom neked van paypalod, tudsz ebben segíteni?
Persze, nem probléma.
Pénzt előtte vagy számla alapján utalnám, ahogy neked jobban megfelel.
Előtte jobb lenne. 8-) Ha már megvan, hogy pontosan mi és mennyibe kerül, számolunk egyet egy kis ráhagyással, hogy biztosan meglegyen. Madj akkor ráérsz átutalni. A megmaradt manit visszaküldöm.
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Kurfurst
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.10.24. 14:40

Oksa, akkor sztem olyan jövő héten szólok majd ha kezembe lesz a mani..! 10e körül, legkésőbb.. :)
Avatar
VO101_Mortuus
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2007.10.28. 15:17

A mellénybe német tárak jók igazán (szal az aug tár szerintem nem problémás). Nem döglesz meg jobban benne, mint más felszerelésben, 30 fokban tökmindegy :). Egyébként én már webinget használok, gondolkodtam rajta, hogy eladom ezt a mellényt a víztartóval együtt (nem használtam még azt sem). Ha kell, szólj.
Kép

Amit ma megtehetsz, azt holnap is.
VO101_Kurfurst
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.10.24. 14:40

@Sanyo,

tudsz adni egy számlaszámot ahova utalhatok? (emailben : millei_a@hotmail.com). Megadnám a címet is stb..

Per pillanat úgy néz ki hogy, gunnerről:

1 x 0449A AUG Military - Power Upgrade: none $105.00
1 x JG 300rd magazine for AUG (OD bottom) $10.00
Szállítás $64.00
Total: $179.00

Fontos hogy a scope-os, "military" AUG kell nekem ill. a hozzá való, áttetsző "OD" (olive drab) tár.

Az annyi mint - 168as USD árfolyammal számolva - 30 072 magyar forint, ez kell a rendeléshez, ill 37052 sarcok után.

@Morti,

Asszem még átgondolom, most vacilálok hogy vegyek/kell-e nekem egy póttár az AUG-hoz, vagy megvagyok nélküle is és esetleg később beszállok vmi rendelésbe.. vagy inkább egy mellény jobban megérné..valszeg úgy lenne jó, hogy ha legközelebb van játék amin te is ott vagy, elhozod a mellényt, egy játékon kipróbálom hogy jó-e ez nekem.

Lassan viszont lehetne aktivizálódni airsoft terén, most lesz pl. 19-én egy kurva nagy vietnámos játék WD szervezésében.
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_Kurfurst írta:tudsz adni egy számlaszámot ahova utalhatok?
Levél ment.
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Kurfurst
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.10.24. 14:40

Hali mindenkinek,

Jövő héten megy ki a Gunner-es rendelésem, aki akar csatlakozni valami cuccal, MOST jelezze...!
Avatar
Lacusch69
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.10.24. 10:33

Én ugyan PB-ozom (a linket is egy PB fórumon találtam), de nem tudom kihagyni...

Első bejegyzés

Kedves naplóm!
Ma moziban voltam, és megnéztem a haverral a Súter című filmet. Fúúde istencsászár volt benne a Márki Márk... Eldöntöttem. Igen, sznájper leszek. Tapasztalt airsoft játékos vagyok, két hónapja Airsoftozok, már a második Well R7-est koptatom ebben a hónapban. Feltettem magamnak a kérdéseket:
1;
- Tudok pontosan lőni?
- Hogyne tudnék. Minden 20-as sorozatból legalább 5 találat van. Jó arány.

2;
- Tudok halkan mozogni?
- Naná. Anyám eddig csak egyszer hallotta meg, hogy stikában kimentem az erkélyre cigizni. Ez is rendben van.

3;
- Van önuralmam, kitartásom?
- Hogy a viharba ne lenne. Aki harmincadjára fut neki a GTA Vice Cityben az autós versenynek, úgy hogy csak két gamepad-ot vágott a falhoz...Mi ez ha nem kitartás, kérdem én...
Engem az isten is sznájpernek teremtett...


Második bejegyzés

Kedves naplóm!
Hazaértem a suliból, internet bekapcsol, gúgli beír: SNIPER.
Kb. 29 900 000 találat (0,22 másodperc) alatt. Eeez igeeeeeen.
Ki a tököm az a Wikipedia? Biztos a sniperek védőszentje. Vadászoknak is van. Faterom barátja vadász, és mindig valami Szt.Hubertusról beszél. Na mindegy átugrom.
Fáúúúúú, mennyi távcsöves stuki. Kell egy nekem is. Mit egy, legalább három.
Nézzük meg milyen puskák vannak AS-ben? Irány a cybergun.hu . A Wlleket is mindig onnan szerzem be, már kedvezményem is van. 5%.
Na nézzük:
CA M24. 79900 HUF. Anyátokat, lopom én a pénzt? Ennyi pénze még a királynak sincs, nemhogy nekem...
TM VSR 10 G-Spec. 64000HUF. Mán' jobb egy fokkal, de még mindig anyutokat...
És igen, megtaláltam, Ő kell, vele isten leszek, nekem teremtették:
Swiss Arms Black Eagle M6 sniper 365 fps. És csak 21990HUF. Minek tesznek fel hetvenrugós puskákat is a netre, amikor itt van ez is. Ezek tök idióták , meg azok a pöts, újgazdag szemetek, akik megveszik maguknak azokat a drága sz@rokat. Black Eagle. Már a neve is rémisztő. És szinte ingyen van, meg különben is jövő héten szülinapom lesz. Mamáéktól mindig kapok 10-10 rugót. Anyunál kisírok még egy 10-est, és sínen vagyok. Nekem van 2 rugóm, és ha a héten a kajára kapott pénzen nem veszek semmit ,akkor távcsőre is futi a kínai piacról. Ez lesz, és kész...


Harmadik bejegyzés

Kedves naplóm!
Nem volt egyszerű meggyőzni anyámat, de sikerült. Jó nekem a tavalyi pufidzseki, nem kell új, sportcipőnek az orra is csak kicsit vállt el. Pici FBS gumiragasztó, és jobb, mint újkorában.
Leülök a gép elé, és beírom a menyországba vezető út kódját:
http://WWW.CYBERGUN.HU . Kosárba teszem, megrendelem, elintézem az anyagiakat. Kicsit, király vagyok? Rendelés után tíz perccel rájuk telefonálok:
- ÖÖÖ hellószia! Rendeltem egy Swiss Arms Black Eagle sznájper csúzlit. Mikorra lesz itt? Jövő Héten? Gyorsabban nem lehet? Ahham... és mennyivel több úgy a postaköltség? Kétezer? Kerül, amibe kerül. Kell. Holnap itt van a drááágaszááágom.


Negyedik bejegyzés

Kedves naplóm!
Reggel hamarabb elindultam suliba, de elkéstem az első óráról. Miért, miért? Ezt nézd meg! Vettem egy Tasco brutál kukkert. 5500-at kért a kis ferdeszemű, és lealkudtam 5200-re. A biznisz az biznisz. Faterom barátja beájul ha meglátja mekkora távcsövet vettem potom pézé. Megkérdeztem, hogy az Ő vadászpuskáján milyen távcső van, és mennyibe került ? Aszonta, hogy valami Kárlcejsz távcsöve van, ami 70ezer volt, meg 40ezerért vett távcsőgyűrűt.
Ha tudná ez a barom, hogy mennyiért vettem, és grátiszba még gyűrűt is kaptam, arról nem is beszélve, hogy az enyimének vörösen világít a célkeresztje ha bekapcsolom... Nem hiába üzleti érzéke nem sok embernek van. Hazaértem, feltépem a postaládát. Ott a cetli, hogy csomagom érkezett. Majd elsírtam magam örömömben. Felrohan, táska ledob, rohanás a postára, mert egy óra múlva bezárnak. Odaértem. Cetlit beadom a postásnéninek, és Ő kihozza nekem dobozt. Mit doboz? Fenséges piros kartoncsoda, rajta a Black Eagle képével. Hazafelé a villamoson már fejben összeraktam. Rajta a távcső, fúúúúdebrutál.
Felmegyek a lakásba, leteszem az ágyra a dobozt, mellé a távcsövet. Elkezdődik a szertartás. Késsel felvágom a dobozt, hogy annak se essen baja. Kinyitom. Könnybe lábad a szemem. Ez szebb, mint a képen. Lassan, kiveszem a dobozból, csikorog a hungarocel. Istenem! Gyönyörű, a vállamhoz emelem. Bumm Heccsát...
Ráteszem a távcsövet. Mintha direkt ehhez gyártották volna. Félrehúzom az ötödiken a függönyt, kinyitom az ablakot. A parkban kutyát sétáltató csaj, Tescó-szatyros Jodák, és egyéb potenciális célpontok. Belenézek a távcsőbe: Bumm heccsát. Gondolatban már mind fekszik...
Este az ágyam mellé teszem, vele alszom. Jobb érzés, mint nővel feküdni, bár azt még nem próbáltam, de tuti hogy jobb...


Ötödik bejegyzés

Kedves naplóm!
Eljött végre a szombat. Megyek játszani. Kinn a pályán figyelem az embereket, kinek milye van. Várom a rémült tekinteteket. - Ú sznájper puska...
Jönnek hozzám a kis csirigli Airsoftosok, akik csak egy hónapja kezdtek el játszani. A tekintetükből érzem, hogy félnek, sőt rettegnek tőlem. De mi ez? Az egyik kocsiból egy csávó valami idióta ruhát vesz fel magára. A hülye, úgy néz ki, mint Csubakka a csillagok háborújából. Elővesz egy nagy tokot a kocsiból, és bipodon feltámaszt a kocsi tetejére valami zöldre pingált távcsöves puskát. Hmm, remélem nem egy csapatba osztanak be vele, és rá fogok vadászni egész nap. Véged haver. Bumm heccsát...
Elkezdődik a játék. Beosztottak egy rajba, hogy támogassam őket. Mi vagyok én? OTP? Én magányos farkas leszek, és mindenkit leszedek. Le is szakadok a rajomtól, és cserkészem a Csubit. Basszus, hol lehet? Francba! Mi volt ez? Biztos csak egy ág csapott a mellemre, ez nem volt találat, mert nem látok senkit. Mégegy. Ez BB volt, mert lepattant a mellényről. Pattanó lövés lehetett, mert még mindig nem látok senkit.Megyek tovább. Anyádat! Ki lőtt fejbe? Megvolt!!! Ki vagy? Honnan lőttél? 30 méterre megszólal egy bokor:
- Na mostmár érezted, hogy eltaláltalak?
Az a szemét Csubakka volt. Visszamentem a visszaálló pontra, ahol a rajom már várt rám. Gyerünk ott van a másik csapat sznájpere. Mutatnám az utat, de a rajpk azt mondja, hogy akkor azt a szakaszt kikerüljük. Besz@riak...gyáva népnek nincs hazája. Majd én megmutatom Csubinak. Minden bokrot figyelek, és megyek arrafelé ahol kilőtt engem. Fákk, nincs sehol a bokor. Tovább megyek. Sssss. BB hasít el a fülem mellett. Hasra vágom magam. megvagy Csubi. Lövök rá egyet. Közelebb kell mennem , mert féltávon leesett a BB. De rálövök még vagy háromat. Fölétartok, lövöm mint az állat, de még így sem járok a közelében sem. Feltérdelek, célba veszem, három embernyit főlé tartok.Csatt. BB esik le rólam elém a földre. Nagyon fáj a melkhasam, de jobban fáj az önérzetemnek a találat.
Vége a játéknak. Odamegyek Csubihoz, és kérdezem: Hogy csináltad ezt? Kajánul mosolyog és megveregeti a vállam. Majd belejössz. -mondja.
Hazafelé megkérdem a kocsiban az egyik öreget, hogy ki a f@sz volt az Csubakka. Elmondja. Meg hogy milyen puskája van, meg hogy mennyire lő el.
Hát mi tagadás a Well-el több embert kilőttem, mint ezzel a sz@r távcsöves kapanyéllel.


Hatodik bejegyzés

Kedves naplóm!
Tele van a cerkám ezzel a sok idiótával, aki nem képes segíteni, hogy hogyan tudnám megcsinálni a puskám 500 fps-re. Mind azt mondja, hogy olvassak vissza, meg hogy maradjak az AEG-nél, meg hogy az én puskám sz@rt se ér. Köcsögök. Ha ti ilyenek vagytok, akkor le vagytok...
Nézzük meg mennyiért lehetne meghirdetni az eladó mesterlövész topikban. Leírok róla mindenféle ódákat, és meghirdetem 18-ért, hátha lesz valami looser aki elviszi tőlem.


Utolsó bejegyzés.

Kedves naplóm!
Na végre 15-ért megvette egy pancser távcsövestől az egészet. Majd megtudja...


Utóirat:
Az összes sniper kapja be. Biztos csal mindegyik...

THE END
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ez jó :)
Itt egy hasonló írás:
http://www.blackwaterse.hu/kasztok.html
Kép
VO101_Papi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2007.10.24. 17:40

na lehet nosztalgiázni http://www.wgcshop.com/WGC_Shop/images/ ... md65_l.jpg
már ha volt valaki olyan szerencsés és használt AMD-ét
azt hiszem még idén beruházok rá :icon_crazy:
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_Papi írta:már ha volt valaki olyan szerencsés és használt AMD-ét
Teljes egy évem alatt összesen 9 lövés, az számít? :D
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Papi
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2007.10.24. 17:40

VO101_Sanyo írta:
VO101_Papi írta:már ha volt valaki olyan szerencsés és használt AMD-ét
Teljes egy évem alatt összesen 9 lövés, az számít? :D
Az nagyon :D , látták, hogy milyen ügyes vagy, és úgydöntöttek többet nem kéne találkoznod fegyverrel :icon_crazy:

Az alapkiképzésen valamiért nekünk is csak 9-et adtak, de utána még háromszor voltunk lőni, akkor már nem sajnálták, igaz az egyiknek ebből éjszakainak kellett volna lennie, de azt is nappal csináltuk, és mindannyiszor dobáltunk kézigránátot is. Kipróbálhattam a PA 63-ast, a Parabellumot, és a PKMSZ-t is.
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Fogadjunk, hogy több lövészeten voltam kint mint te, igaz mentősként, de akkoris. :icon_crazy:
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Én is minden lövészeten ott voltam, mikor már "öreg" katonák voltunk (jóó, én csak 9 hónapot húztam le), akkor is kértem magam lövészetre, mikor a kopaszok mentek (mindíg kellett pár kísérő). Alkalmanként 2 teli tárat lőhettünk el... (egyébként, mellékesen megjegyzem, hogy mindíg kiválót lőttem... ha tovább szolgálok, biztos nagy karrier várt volna rám sniperként... éles kézigránátot is dobtam (kettőt is) :icon_crazy:
Kép
Avatar
Lacusch69
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.10.24. 10:33

Minket még tartalékosként is kivittek lőni, amikor lecserélték az AMD-ket AMMSz-re.
Kép
Avatar
VO101_MMaister
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.11.13. 08:03

Én meg kimentem Szlovákiába és ellőttem 3 tárat 2 perc alatt :mrgreen:
Válasz küldése