Condor

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

VO101_Menyus
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2007.10.23. 20:15

VMH59 fórum:
59th_Bird írta:Íme LHKE a Condor Hungarian sceneryje. Nem szidni, ingyenes, magyar gyártmányú add-on! :)

http://www.cougar.hu/downloads/lhke_condor.zip
"Hogy megőrizd a békét, készülj a háborúra." "Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport"
Avatar
Sirály
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.10.24. 21:17
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

VO101_Menyus írta:VMH59 fórum:
59th_Bird írta:Íme LHKE a Condor Hungarian sceneryje. Nem szidni, ingyenes, magyar gyártmányú add-on! :)

http://www.cougar.hu/downloads/lhke_condor.zip
de legalább ez még nincs szétcsalva mint az ill 2
majd nézd meg ha teljesen kész lesz
egyépként meg az ill2-ben sem realisztikusak a térképek,de attol még repülünk vele :mrgreen:
"A repülés: álmunk, szerelmünk, életünk, emlékünk."
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ehh, egy ilyet is el tudnák viselni itthonra is...

Kép
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kicsit átkalapáltuk a condor oldalt, akit érdekel a vitorlázó repülés nézzen el oda is. Galéria, letöltések, tankönyvek ott is lesznek hamarosan.

Condor
Kép
Avatar
VO101_MMaister
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.11.13. 08:03

VO101_Tom írta:Ehh, egy ilyet is el tudnák viselni itthonra is...
Én az árából inkább szénné repkedném magam LHDK-n:)
A condor oldal nagyon fasza lett! Gratulálok!
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Sanyo. Kellene egy kis help. Tudod, volt problémám a Condor Plane Pack-al, a support mégcsak nem is válaszolt. Most akartam írni a fórumukra, de látom, hogy a weblapjukon van egy ilyen megjegyzés a Support alatt:

"Note: You must submit your question/problem with the same email address as you had used for purchase of Condor: The Competition Soaring Simulator."

(ezt a hülyeséget, hihetetlen). A Condort ha jól emlékszem rajtad keresztül vettem meg. Átküldenék neked egy e-mailt, hogy azt te továbbítsd légyszives a support@condorsoaring.com címre.

(sanyo kukac infostyle pont hura ment)
Kép
Avatar
Sirály
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.10.24. 21:17
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Tom keress meg légyszi megmondom mit kell tenni,ha ujrarakod a condort
elötte bizonyos dolgokat lementesz és utánna többet nemkell beirnod a codot
egyépként az Urosék nekem is anno majdnem 1 hónapra válaszoltak
"A repülés: álmunk, szerelmünk, életünk, emlékünk."
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Sirály írta:Tom keress meg légyszi megmondom mit kell tenni,ha ujrarakod a condort
elötte bizonyos dolgokat lementesz és utánna többet nemkell beirnod a codot
egyépként az Urosék nekem is anno majdnem 1 hónapra válaszoltak
Köszi, de nem az újrarakás a gond, hanem hogy a condor plane pack serialomat nem találom. Sanyón kersztül vettem meg, de neki sincs meg az e-mail, amit küldtek. Nekem meg winyóhalál miatt vesztek el az e-mailjeim tavaly nyár végén. Mivel nem drága kieg, megvettem mégegyszer, erre kiírja, hogy ehez a condor alapjátékhoz már náluk regisztrálva van egy másik (a régi) plane pack serial, ezt nem engedi feltenni.

Szal most így áll a dolog, van egy működő condorom, kétszer megvett plane pack, amit nem tudok használni, a support tavaly szept. óta nem válaszol (az egy hónapnak én már örülnék!). Viszont lehet, hoyg az miatt, mert nincs náluk regelve az e-mail címem mint vevő, csak sanyóé... franc tudja, egy próbát megér. De b*zi egy rendszer az biztos.

Panaszkodtak a fórumban is ilyenekre, mindíg az volt a válasz az adminoktól, hogy csak a support tud segíteni ebben.
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Tom, a panaszlevelet véletlenül nekem küldted. :)
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_Sanyo írta:Tom, a panaszlevelet véletlenül nekem küldted. :)
A panaszlevelet szándékosan neked küldtem, le is írtam miért. A condort vásárló e-mail címről kell küldeni a panaszleveleket, lehet, hogy a support ezért nem foglalkozik az enyémmel...
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_Tom írta:A panaszlevelet szándékosan neked küldtem, le is írtam miért. A condort vásárló e-mail címről kell küldeni a panaszleveleket, lehet, hogy a support ezért nem foglalkozik az enyémmel...
Oké, írok nekik és mellékelem a Te leveled is.

szerk: Bocs, nem olvastam a kezdő hozzászólást... :)
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_Sanyo írta:Oké, írok nekik és mellékelem a Te leveled is.
Köszi. Majd szólj légyszives mikor ment el a levél.
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_Tom írta:Majd szólj légyszives mikor ment el a levél.
2 perce.
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Van a condornak magyar terjesztője is, http://www.wingbest.com/ -ot üzemeltető Gelleri Péter. PP2-t szerintem csak innen vegyétek. Meg is mondom miért :) A másfél éve húzódó condor pp1 regisztrációs hibámat, ami miatt az azóta használhatatlan, most nagyon készségesen elvállalta, hogy megpróbálja elintézni - azzal együtt, hogy sem a condort, sem a pp1-et nem nála vettem. Ez egy nagyon pozitív hozzáállás, ritka az ilyen. Ha bármi probléma lenne a pp2-vel (amit csak akkor veszek meg, ha az 1 okés lesz), azzal a rohadt condor supporttal úgysem tudnék elintézni semmit :/
Kép
Avatar
Sirály
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.10.24. 21:17
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

"A repülés: álmunk, szerelmünk, életünk, emlékünk."
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Sziasztok,

Melyik a legjobb vitorlázó szimulátor manapság? Néztem screenshotokat erről a Condorról, de a grafika kb Aces Over Europe a Sierrától :icon_crazy: Találtam még egyet: Silent Wings, de arról nem hallottam még semmit. Gondolom a FSX vitorlái annyira nem jók, vagy igen?

Köszi!
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Silent Wingről még nem is hallottam, mi a Condorral repkedünk néha, bár nagy versenyen legalább egy éve nem indultam. Viszont a legtöbb vitorlázó pilóta ismerősöm, aki egyáltalán szimulátorozik, az ezzel repül. Vannak nagy versenyek is, a magyar bajnoksággal párhuzamosan pl ugyanazokat a távokat lehet lerepülni közös szerveren is, ami nagyon hangulatos tud lenni :)

Grafikája nem mai darab, de a fizikája nagyon jó, és az olyan térképek, mint a Condor Alpi3 nagyon szépek, nézd csak meg a screenshotokat. Van magyar oldala is, a http://www.pumaszallas.hu/condor.html -en lehet elérni. CN_Norbi a TS-en is fent szokott lenni, ezt a Condor lapot ő tartja karban. A versenyekkel, közös repülésekkel is ő van képben.

A Condorhoz készült 2 plane pack, és rengeteg térkép is. Plane pack-ok fizetősek, a térképek nagy része ingyenes. A gépek műszerei skinezhetőek, még a pilóta is, bár az kissé low poly ehhez.

Egyszóval és a Condort ajánlom. 8-)
Kép
Válasz küldése