Minden ami Il-2

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Solyom2
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.01.25. 17:52

Nekem a 1.22 magyar nyelvű verzió van meg,a betöltőképernyő szerint.Az e-mailem
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Elküldtem, a mail címedet pedig kiszerkesztettem, nehogy reklámokat kapjál rá.
"In thrust we trust!"
Kép
Solyom2
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.01.25. 17:52

Kösz!
Sikerült sikeresen felülírni.Ha hibát idézne elő a játék újratelepítésével azt meg lehet oldani nem?
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Solyom2 írta:Sikerült sikeresen felülírni.Ha hibát idézne elő a játék újratelepítésével azt meg lehet oldani nem?
Persze, de a helyedben meggondolnám az 1946 beszerzését. Az 1.22 nagyon-nagyon régi már és mint a mellékelt ábra mutatja, vannak benne hibák.
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
Márton
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2010.06.28. 14:21

valami geb.sz van az ultrapackommal az orosz mig-eknél 100%-nál megakad az egész és ugymarad
vki tud segíteni?
Kép
Ernst Udet az I. világháborús veterán a még kipróbálási stádiumba sem érkezett Bf 109 berepülése után rögtön véleményt nyilvánított: "Messerschmitt, ebből soha nem lesz harci gép..."
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Pár napja megjelent az Il-2 1956 - The Jet Era mod.
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
Márton
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2010.06.28. 14:21

Bizonyára ismeritek a SAS 1946 team modjait

A kreativitás itt nem ismer határokat :lol:

http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,3815.0.html
Kép
Ernst Udet az I. világháborús veterán a még kipróbálási stádiumba sem érkezett Bf 109 berepülése után rögtön véleményt nyilvánított: "Messerschmitt, ebből soha nem lesz harci gép..."
Maki59
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.04.28. 22:47

Hali
Uj vagyok itt. :shock: melyik topicban keressek választ a kérdéseimre? Szeretnék játszani a neten (il2Sturmovik 1946) de nehezen megy a dolog, erre gondolok:

"Ultrapack 2.1 full
Mivel sok kiegészítőt, patchet és javítást adtak ki az Ultrapackhoz, de a szükséges fileok, duplikációk, és a feltelepítési sorrend sem mindehol egyértelmű, azt javasoljuk, hogy az egyben letölthető, naprakész javításokat tartalmazó full installt telepítsétek. Az első linknél a FULL letöltést válasszátok, az első hozzászólás vége felé! Kb 4 GB a teljes méret."

a full packot nem találtam itt a link alatt csak az egyesével letoltheto fileokat ezt letoltottem, de a "cab" fileokkkal nem tudom mit kell kezdeni az exe file nem telepiti nekem fel mert nem talál vmi másik exe filet...............csak én látom ezt ennyire bonyolultnak vagy béna vagyok egszeruen....ha vkivel megbeszélhetném ezt azt szivesen venném......privat emilem: maki59@chello.hu koszi Béke :D
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Hello.

Lehet, hogy változott azóta, én rég szedtem le, de megnézem.
Tehát. A lista jobb oldalán ott egy "újabb link". Klikk arra, bejön egy kék oldal, ott felül kiválasztod, hogy Ultrapack 201. Az behoz egy újabb oldalt, onnan minden egyes file-t leszedsz data2-9.cab, txt és az .exe-t is. Elvileg exe-re klikkelve fel kell hogy rakja. A teljes letöltés 4 GB körül kell hogy legyen.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Az internetes játékhoz nem feltétlen szükséges ez az Ultrapack, sima 4.10.1 -es verziószámmal is felenged több szerverre is, bár kétségtelen, hogy nagyon sokat javít a kinézetén és a hangokon ez a csomag. Rengeteg új repülőgép és csomó új térkép is van benne.

Online repkedésekhez a Hyperlobby-t kell még felraknod a gépre, annak az installja is le van írva a főoldalról elrhető linken.
Kép
Laccc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.05.15. 17:33

Sziasztok!Olyan kéréssel fordulok hozzátok(amit már Sanyonak is írtam röviden)hogy,nagy örömömre szolgál hogy sikerült megszerezni az Il-2 sturmovik játékot,sok keresés után ugy döntöttem hogy a ti segítségeteket kérem,vélemény ,ötlet,linkek esetleg valakinek megunt joystick,gázkar,oldalkormány ügyben,vagyis ami a játékhoz kell!Vagy ha nem volnék terhetekre akkor nálatok megtanulni repülni,mert már elsőre megfogott ez a játék(már unalmas a Call of Duty :icon_crazy: ) Várok költségbarát infókat,tanácsokat,esetleg ts3 ip-t ha nem gond!
Előre is köszönöm!
Üdv:Laci
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Hello.

Bot és pedál ügyben nem tudok konkrét tanácsot adni, mert mindenkinek saját pénztárcájához kell ezt mérni. Il-2-ben simán el lehet lenni egy Saitek Evo (kategóriájú) joy-al, egérrel nézelődve is, de Flight Pro pedállal, X52+TrackIR -el is használható. Kifejezetten repülős pedál elég drága, a joy tekergetést nem ajánlom, ha találsz, akkor viszont olcsóbb autós kormányok pedálját is lehet erre használni, csak a pedálok szimmetrikusak legyenek.

Ami a tanulást illeti, mi már nem igazán repülünk il-2-vel, én legalábbis már COD-ozok, és azon kevesek, akik közülünk online repkednek, azok is. Az oldalon lévő forrásanyagok, okató anyagok viszont bárki számára használhatók, ha konkrét kérdésed van, szívesen segítünk, de tagfelvétel, és újonc képzés évek óta nincs nálunk. Akiknél érdemes tagfelvétellel próbálkozni, a Béka század, a weblapjuk itt van: http://bekavsz.blogspot.com/ . Sokat repkedünk velük is, jelenleg nekik a legnagyobb az aktív taglétszámuk a századok közül, és náluk a mai napig az Il-2 a "fő profil".

Amit viszont mindenképp ajánlanék még, ez a fórum:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1003898951
Ide írkálok én is, Sanyo is, de az összes magyar századból vannak itt jó páran. Kérdéseidet itt is felteheted.
Kép
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

A félreértések elkerülése miatt, a COD nálunk az új Il-2 Sturmovik - Cliffs of Dover és nem a Call of Duty. :)
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Mortuus
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2007.10.28. 15:17

Évekig Saitek Evoval és Saitek PW6 kormánnyal nyomtam, és semmi hátrányom nem volt a csillivilli cuccokkal repkedőkhöz képest (mármint technikailag 8-) )
Az Evon van gázkar, egy határ jól kezelhető gomb, meg egy fasza HAT switch a nézelődéshez, plusz lehet balkezesnek is használni, ami nálam az egyik fő szempont :) A kormányhoz meg szimmetrikus pedál van. (A kormányt magát persze nem használtam, az azóta is porosodik :))
A kettő együtt nem volt 20 rongy, ma nemtom, mennyi lehet, vagy vannak-e még ilyenek, de ha tudsz szerezni, akkor szívből tudom ajánlani. Igazán jó a kis költségvetésű szobapilótáknak :)
Kép

Amit ma megtehetsz, azt holnap is.
Laccc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.05.15. 17:33

Hali,köszi a tanácsokat,már találtam egyet ,ő hozzá mit szóltok?http://www.ipon.hu/webshop/product/_sai ... stem/33697
Nem akarok félreértést,nem tagfelvételt akarok,csak kiismerni ezt a játékot,ellesni öreg rókáktól(tőletek) a virtuális repülés csínját- bínját :) Nem akarok már ilyen klánosdit játszani,33 évesen :) Egyszerűen tetszik a játék,de viszont senki olyan ismerősöm sincs aki tudna segíteni ebben!Igy esett a választásom rátok,de tényleg nem akarok a terhetekre lenni!!!Elég szív fájdalom volt a tököli dunai repülőgépgyár lebontása,ezzel is szeretnék tisztelegni a repülés iránt,a repülni szeretők ,és űzők között!
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Elküldöm a TS címét privátban, ide gyere majd fel (esténként mindíg vannak fent páran), szinte az összes aktív század ezen a TS-en van, itt akkor kérdezz nyugodtan.
Kép
Laccc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.05.15. 17:33

Köszönöm,szépen,hamarosan jelentkezem!
Laccc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.05.15. 17:33

Hali!
Tom,tanulom a dolgokat,egy pár dolgot nem értek,de sajnos későn értem haza,a gyerekek miatt már nem akartam Ts-re jönni!A leszállás közbeni felrobbanás már nagyon megy :oops: :)
Válasz küldése