Mini Campaign: Kanalkampf

Online hadjáratok

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Dumbo. Most mondta Gruber, hogy a szerver stat alapján te újra felszállhattál volna, safe landed üzenetet kaptál annak ellenére, hogy a felszállópálya elé raktad a gépet.

Csak a szerver üzenet számít, semmi más.

Ha az azt írja, hogy biztonságban leszálltál, akkor újra indulhatsz.
Kép
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Az OK csak amikor leraktam, és figyeltem, hogy mit ír ki, vagy öt percig ültem a gépben és semmit nem írt ki rólam, végül meguntam a várakozást és kiléptem. Lehet túl lassú volt a netem, vagy nem tom mi volt :194:
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ok, elhiszem, akkor nem a te sarad :)
Gruber írta ma, hogy te OK voltál, felszállhattál volna.
Kép
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Legközelebb majd tovább várok, bár remélem nem kell hasra tennem mégegyszer :29:
Ja! vasárnap jövök megint, ha lesz hely
1/3_vszd_Tazar
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.02.12. 00:58

VO101_Tom írta:Hétvégén ki jönne? Mennyi helyért lobbizzak?
Mennék én is!
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Szombat este akarnak repülni Gruberék egy teszt küldetést, ki érne rá, ki akar jönni? Letesztelnének pár dolgot a vasárnapi küldihez.
Kép
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

Ha időben hazaérek melóból akkor jövök szombaton is, a vasárnapom szabad.
Avatar
Herr Laca
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2011.05.11. 14:47

Tomi. Csinálj nekem egy helyet ha lehet ,készítenék egy komplett filmet a felszállástól a landolásig.
Jó lenne ha más is venne fel és akkor faxán össze lehetne vágni .
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ok. Azt jó tudni, hogy múltkor is hat helyünk volt, amit érkezési sorrendben töltöttünk föl. Ne indulás előtt 5 perccel essen be aki repülni akar.

Pogi, neked fenntartjuk persze, ha meló miatt nem is tudnál előbb jönni :)
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Herr Laca írta:Tomi. Csinálj nekem egy helyet ha lehet ,készítenék egy komplett filmet a felszállástól a landolásig.
Jó lenne ha más is venne fel és akkor faxán össze lehetne vágni .
Ja, mielőtt elfelejteném, a nevedet neked is át kell írni a Steamen és a weblapon is, ha repülni akarsz. [MKHL] prefix kell a neved elé (space, aláhúzás nélkül).
Kép
Avatar
Herr Laca
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2011.05.11. 14:47

VO101_Tom írta:
Herr Laca írta:Tomi. Csinálj nekem egy helyet ha lehet ,készítenék egy komplett filmet a felszállástól a landolásig.
Jó lenne ha más is venne fel és akkor faxán össze lehetne vágni .
Ja, mielőtt elfelejteném, a nevedet neked is át kell írni a Steamen és a weblapon is, ha repülni akarsz. [MKHL] prefix kell a neved elé (space, aláhúzás nélkül).

Na jó:) nagy duzzogva .
Nem mindegy ezeknek ki milyen néven repked?:)))Az anyjuk úr isteni ahogy Tomcsi mondaná.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Herr Laca írta:
VO101_Tom írta:
Herr Laca írta:Tomi. Csinálj nekem egy helyet ha lehet ,készítenék egy komplett filmet a felszállástól a landolásig.
Jó lenne ha más is venne fel és akkor faxán össze lehetne vágni .
Ja, mielőtt elfelejteném, a nevedet neked is át kell írni a Steamen és a weblapon is, ha repülni akarsz. [MKHL] prefix kell a neved elé (space, aláhúzás nélkül).
Na jó:) nagy duzzogva .
Nem mindegy ezeknek ki milyen néven repked?:)))Az anyjuk úr isteni ahogy Tomcsi mondaná.
Csak azért nem mindegy, mert a waron való részvétel századok számára engedélyezett csak, a kiosztott helyek, gépek, haditerv is nekik van készítve. Prefix nélkül viszont nem lehet tudni, hogy ki hova tartozik. Van rengeteg új orosz és ukrán gyerek akik repkedni kezdtek, ez főleg miattuk lett kitalálva ez, de ha már szabály, akkor viszont mindenkire vonatkozik.
Kép
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

Nekem jó a szombat is, és a vasárnap is.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kint a szombat esti küldi haditerve (a küldi a Kanalkampf hadjárat teljes értékű küldetése, HA nem szarja össze magát a rendszer)

Hivatalos fórum: http://www.stormofwar.net/post?t=668&mode=reply

Kanalkampf ide vagy oda, hát most nem a Kanalnál fogunk Kampfolni :)

Do 17-esek és (humán) Ju 87-esek fogják támadni dél-londoni Kenley repülőterét, a küldi második felében He-111-esek Horchurch -ot Londontól északkeletre. A Do-17-eseket nem kíséri senki, alacsonyan fognak közelíteni. A Heinkelek nagyjából egy órával a Ju87-esek után lesznek Calais fölött, valszeg a Ju87-eseket hazafelé nem fogjuk kísérni, hanem onnan megyünk a 111-esek elé.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Jó kis harc volt, kár hogy engem kidobott. Megkérdeztem debrief-en, senki mást nem tett ki timeouttal, csak engem. Conspiracy!! :)

A mai küldetés vicces lesz, a 9./ZG26-osokkal és a 5./JG27-esekkel szoros köteléket tartva kell 4000-en nagy tömegben kell repülnünk, hogy a radarjuk bombázóknak nézzen minket. A JG54 és a JG53-asok fognak oldalról 1-2 km-el magasabbról fedezni. Ha angolt látunk, akkor azonnal bontjuk az alakzatot, és reagálunk a helyzetre. Meneküléssel vagy támadáshoz helyezkedéssel, ez majd a szituációtól függ.
Kép
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

Nem teljesen világos,hogy mi ez az új szabály a tartalék pilótákkal kapcsolatban.

Ha jól értelmeztem akkor a második felszállásnál a tartalékok kerülnek előtérbe, és ha sokan vannak akkor nekünk is kell helyet átadni?
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

V.4_Pogi írta:Nem teljesen világos,hogy mi ez az új szabály a tartalék pilótákkal kapcsolatban.

Ha jól értelmeztem akkor a második felszállásnál a tartalékok kerülnek előtérbe, és ha sokan vannak akkor nekünk is kell helyet átadni?
Nem.

Eddig úgy tudtam, hogy nincs tartalék. Azért, hogy a kék-vörös oldal előre kalkulált aránya biztosítva legyen, vannak a kiosztott helyek, és ennyi. Az, hogy egy, kettő vagy öt küldetést repülünk egy este, az lényegtelen.

Ezzel szemben, ahogy a BoF-ban is, ha valaki akármilyen okból kilép a szerverről, tartalék beléphet helyette mindaddig, amíg az eredeti létszámot nem haladjuk meg. Titeket csak azért a 2. küldi elején hívtunk be, mert addig nem vesztettünk gépet (kvázi a német oldal sem nagyon, legalábbis TS-en nem jelentették, hogy lenne szabad hely, chaten sem láttam, hogy német leesett volna). Csak akkor tudtatok volna bejönni leghamarabb, amikor egyébként is indulni akartunk haza, azt viszont ott már érdemesebb volt megvárni a földön, így kaphattál E-4-est is. Ekkor kényszerleszállt Safi, és Laca is mondta, hogy másodikra nem indul el. Mivel a mi veszteségeinket elsősorban a mi tartalékunknak van joga feltölteni, ezért jöttetek be ketten. Ha tőlünk nem esett volna le senki, akkor kellett volna egyezkedni Gruberékkel, hogy melyik századnak mennyi szabad helye van.
Kép
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

VO101_Tom írta:
Ezzel szemben, ahogy a BoF-ban is, ha valaki akármilyen okból kilép a szerverről, tartalék beléphet helyette mindaddig, amíg az eredeti létszámot nem haladjuk meg. Titeket csak azért a 2. küldi elején hívtunk be, mert addig nem vesztettünk gépet (kvázi a német oldal sem nagyon, legalábbis TS-en nem jelentették, hogy lenne szabad hely, chaten sem láttam, hogy német leesett volna). Csak akkor tudtatok volna bejönni leghamarabb, amikor egyébként is indulni akartunk haza, azt viszont ott már érdemesebb volt megvárni a földön, így kaphattál E-4-est is. Ekkor kényszerleszállt Safi, és Laca is mondta, hogy másodikra nem indul el. Mivel a mi veszteségeinket elsősorban a mi tartalékunknak van joga feltölteni, ezért jöttetek be ketten. Ha tőlünk nem esett volna le senki, akkor kellett volna egyezkedni Gruberékkel, hogy melyik századnak mennyi szabad helye van.
Ez teljesen világos, nincs is ezzel semmi gond, csak azt hittem van valami komolyabb változás.
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

Most vakarózok a videóval, remélem lesz belőle valami.
Válasz küldése