DCS WWII: Europe 1944

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Lesz új damage modell:
https://www.digitalcombatsimulator.com/ ... ekend_news

Modeling Update
We recognize that an important aspect to improve in DCS World is more realistic damage modeling in regards to localized effects, visual effects, affect on hit components, and type of weapon impact. Regarding the latter, the new damage model will be based on two types of weapon impact: penetrating impact and proximity impact. This provides us with three primary weapon effects on a unit: penetrating (projectiles), volumetric/pressure wave (high-explosive) and volumetric/shrapnel. This last effect allows weapon casing fragments to be tracked as unique objects entering the unit. This is not modeled in our current damage model system, but it will provide a great improvement to aircraft, and later, ground unit damage.

When a projectile or shrapnel penetrates a unit, the strength and functionality of the of the unit component it intersects with is affected. This includes components like spars, flight control surfaces, engine, weapons, fuel, etc. This, in turn, can greatly affect aircraft performance and system functionality.

The team has been working hard on this new damage model system, and the primary work is now complete. It is now undergoing internal testing. We will first roll out the new damage model system in our World War II aircraft, then later move to our more modern aircraft and then ground units.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_NateDog írta:Lesz új damage modell:
https://www.digitalcombatsimulator.com/ ... ekend_news
...
Ez mikori hír? Én ezt a képet már láttam kb másfél éve, és állítólag ez a sérülésmodell már a játékba van integrálva a 2.5 kiadása óta. :roll:
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Nincsen még, régóta dolgoznak rajta, most jön ki majd. Épp ideje lesz :) Azt mondják jövő szerdán próbálják kiadni a Spit kampányomat, a Mustangosat majd később, mert jön valami nagy újítás arra agépre, és össze akarják kapcsolni de ez titok :)
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

hq_Reflected írta:Nincsen még, régóta dolgoznak rajta, most jön ki majd. Épp ideje lesz :) Azt mondják jövő szerdán próbálják kiadni a Spit kampányomat, a Mustangosat majd később, mert jön valami nagy újítás arra agépre, és össze akarják kapcsolni de ez titok :)
Mostmár nem az :)
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Nem tudom amúgy mi lesz az...a fórumon pedzegették ,hogy lesznek új kabin textúrák, de azt is, hogy kapunk egy ETO verziót "tolatóradar" nélkül, 1 antennával, és 72" szívótérnyomással. A fene tudja.
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

Vásárolható a kampányod Reflected :D
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Fu, eleg jo a fogadtatasa! A trailert tobben megneztek egy het alatt, mint a masik ket ww2 kampanyet. Mar jonnek a gameplay videok is youtubera. Egyedul a francia forumokon rinyalnak hogy Dora meg 109K. Mondom bocs, ez volt. Vagy ez vagy semmi. Es ha ennyit gurizek a szabad franciak emlekenek apolasan, akkor nehogymar pont a franciak huzzak a szajukat :P

Na mindegy. Kivancsian varom az elso eladasi adatokat. Otletem nincs hanyan vesznek ilyen kampanyt. 10-en? 100-an? 1000-en?
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

hq_Reflected írta:Fu, eleg jo a fogadtatasa! A trailert tobben megneztek egy het alatt, mint a masik ket ww2 kampanyet. Mar jonnek a gameplay videok is youtubera. Egyedul a francia forumokon rinyalnak hogy Dora meg 109K. Mondom bocs, ez volt. Vagy ez vagy semmi. Es ha ennyit gurizek a szabad franciak emlekenek apolasan, akkor nehogymar pont a franciak huzzak a szajukat :P

Na mindegy. Kivancsian varom az elso eladasi adatokat. Otletem nincs hanyan vesznek ilyen kampanyt. 10-en? 100-an? 1000-en?
:120:
A Franciák rinyája gondolom inkább ED-nek szól, küldetéscsomagba nehogy már új repülhető gépeket várjanak :D

Ezek repülhetőek coopban, vagy csak single player küldik?

Ha nem sértesz vele NDA-t, azért majd elmondod hány darabban megy el? Kíváncsi vagyok én is.
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Negyedévente árulják el, legközelebb januárban kapok infót.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

hq_Reflected írta:Negyedévente árulják el, legközelebb januárban kapok infót.
Jön az A8/F/ fóka...
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Ezer éve nem indítottam el a 1944-et. A DCS World OpenBeta verzió van még? Nekem ez van kint az asztalon.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_NateDog írta:Ezer éve nem indítottam el a 1944-et. A DCS World OpenBeta verzió van még? Nekem ez van kint az asztalon.
Igen, mivel abban van Hornet és Tomcat, kb mindenki openbeta-val repül.
VR-t nem veszel valamikor? Azzal elég állat 8-)
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

VO101_Tom írta:
VO101_NateDog írta:Ezer éve nem indítottam el a 1944-et. A DCS World OpenBeta verzió van még? Nekem ez van kint az asztalon.
Igen, mivel abban van Hornet és Tomcat, kb mindenki openbeta-val repül.
VR-t nem veszel valamikor? Azzal elég állat 8-)
8 milliót locsoltam a házra most nem, köszi.
Majd ha a tető is ki lett cserélve. :icon_crazy:
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_NateDog írta:
VO101_Tom írta:
VO101_NateDog írta:Ezer éve nem indítottam el a 1944-et. A DCS World OpenBeta verzió van még? Nekem ez van kint az asztalon.
Igen, mivel abban van Hornet és Tomcat, kb mindenki openbeta-val repül.
VR-t nem veszel valamikor? Azzal elég állat 8-)
8 milliót locsoltam a házra most nem, köszi.
Majd ha a tető is ki lett cserélve. :icon_crazy:
Pedig AHHOZ képest ez tényleg aprópénz már :D
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Kész az új kampányom, egyelőre titkos, most tesztelik EDéék. Az a címe, hogy Jagdflieger:

Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Amúgy annyira sok ment el az első kettőből, hogy ott hagytam a melómat, vettem egy laptopot és kiköltöztem Indonéziába szörfözni, meg bevetéseket gyártani. 8-)
Avatar
VO101_MMaister
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.11.13. 08:03

hq_Reflected írta:Amúgy annyira sok ment el az első kettőből, hogy ott hagytam a melómat, vettem egy laptopot és kiköltöztem Indonéziába szörfözni, meg bevetéseket gyártani. 8-)
Hat ha most nem szivatsz, akkor oriasi kiraly vagy:D
Bali?
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

hq_Reflected írta:Amúgy annyira sok ment el az első kettőből, hogy ott hagytam a melómat, vettem egy laptopot és kiköltöztem Indonéziába szörfözni, meg bevetéseket gyártani. 8-)
:120:
Ha nem üzleti titok, elárulod hány példány fogyott belőle?
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Igen, Bali :)

Az amcsisból fél év alatt ezeröccá', az angolosból kétezerkéccá' ment el. Az elején sokan viszik, aztán hamar kipukkad sajnos. Most feltettem ingyensample bevetéseket, talán az segít.

A Messzeres szerintem jól fog menni, mert sokan szeretik ,és arra még egy sincs, bár bezavar, hogy most adják ki a Fókát...

Most meg egy koreai háborúson dolgozok, ugyan nem nagy a géppark, és térkép sincs, de szerintem sikerült a személyes sztorival és mindenféle elrejtett meglepetéssel kompenzálnom.
Válasz küldése