Battle of France Campaign

Online hadjáratok

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

VO101_Tom írta:Most tettek ki egy listát sowc fórumra, a ma esti tesztre minden egyes helyre külön kell jelentkezni a fórumban. Belépés után csak neked szánt repülőgépet kapod meg, és csak azzal repülhetsz (chatba kell beírni az azonosítót amit kapsz, utána dob be a gépbe).

Ezt akarjuk tesztelni, utána mehet a gyilok.

G.50-be jelentkeztem, abból 2x annyi van mint E-4, aki akar jönni, az siessen. A géppárok jó lenne, ha egymás melletti helyeket foglalnának le.

link:
http://www.stormofwar.net/t589p15-help- ... -time#5379
Hát nem is tudom, ez egy vérfürdő lesz 18db G50+9db E4 vs 18db 100_oct_hurri+9db Spit IIa, ez még viccnek is rossz.
Lehet nem is kéne E4-es, nekik meg csak spitII legyen, csak hogy ez a sok retkes, repülni nem tudó, rinyáló, hisztiző - különben kilépünk a war-ból - f@szkalap jól szórakozzon.

Ez az én véleményem....
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Farber akar Olasz War-t.
Amikor mondtam neki, hogy faszság, nem halgatott rám.
Legalább azt megfogadta, hogy csináljunk egy "olasz estet", hogy meglássa mire jó a G.50 azok ellen.

Ez úgyis a script tesztelésről szól majd, nem az a lényeg, hogy kit mikor lőnek le.

De jelentkezhetsz Meszába is egyébként...
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ja, és kiszedte már a IIa-t.
Spit Ia lesz az angoloknak.
Kép
Avatar
VO101_tvr
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2007.10.24. 08:44

Hogy sikerült a tegnap az olasz este srácok?
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Sehogy. Bugos volt a gépkiosztás, a vasárnapi küldi előtt 2 órával ismételünk.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Tegnap esti küldiben sajnos több gépet vesztettünk, mint amennyi túlélte (3-at az 5-ből), szerencsére KIA nem volt. Nate és Huba hasra tette, Kobold kiugrott). Safival mindketten úgy értünk haza a küldi végén, hogy az üza jelző nullát mutatott, ő álló motorral tette le, nekem még járt, de necces volt. A küldi elején azt a négy Spitet sikerült szétzavarni, később kettő vagy három gépet meg is kaptunk. Küldi közepén volt egy kis nyugis útvonalrepülés, legalább láttuk a tékép szélét is. És különben is, nem minden csak a bot tépésből áll :) A vége felé aztán beestek Dieppe-hez alacsonyan a bombázók, magasan a Spitek, itt többeket meglövöldöztek, szerencsére a páncélosaink túlélték.

A stratégiai helyzet úgy alakult, hogy mindkét erődítést és a Le Havre-i C&C-t kidobtuk, de ők megsemmisítették a Rouen-i útvonalon lévő péncélosainkat. Mivel a gyalogságot túlélte, ezért nem kell visszavonulni, viszont mi sem haladtunk semmit. A Le Havre útvonalon viszont előrehaladtunk hat szektort, ezzel két checkpointot is behúztunk egy küldiben. Dieppe repülőtér a mienk lett, ez a következő küldiben még nem lesz aktív, az utolsó kettőn viszont igen (ha a vörösök kihúzzák addig, és nem bombázzák le). Rouen Boos repülőterét ismét lebombázták a Stukáink, így nekik továbbra is csak a bázis reptereik maradtak.

Következő héten nehéz dolgunk lesz, mert a célok a vörös repterekhez sokkal közelebb lesznek, valszeg ki is használják majd ezt.

A tervezés a sowc fórumon követhető majd, akit érdekel.

Nem sok üza maradt :)
Image
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Pár videó a vasárnapi küldetésről:

DUI:


Hipper


Cassiusék
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Haha, ezen jót nevettem:

http://www.stormofwar.net/t598-base-camping#5486

Osprey arra kérte a német oldalt, hogy mutassunk kis tiszteletet, és a ne használjuk ki azt, hogy ők nem tudnak délebbre vonulni (ahogy persze anno a valóságban a RAF megtehette volna, de a térkép széle miatt ők most nem tudják), és ne wulcholjunk a bázisaikat, mert nehéz felszállni az angol bombázókkal...

Ráadásul a gaz németek legutóbb ott kempeltek a reptereik felett, és ezért a vadászaikat a reptér védelmére kellett vonniuk, a bombázók fedezet nélkül indultak, és le is lettek lőve mind egy szálig (ennek kissé ellentmond, hogy legutóbbi küldiben volt az első alkalom, amikor bombázók nagyjából egyszerre, vadászokkal együtt értek a célhoz - amikor Savit és Hubát meglövöldözték). Sőőőt, ennek köszönhető, hogy késve értek a célhoz, amiket aztán most biztosan kidobtak volna (mi köze ennek ahhoz, hogy elkéstek, azt még nem látom át tisztán)...

Szóval srácok... :14: légyszi nemááár...

:lol:
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

9. küldetés térképe:

Image
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Farberék beüzemeltek egy backup TS-t ha a sowc beszarna:

stormofwar.teamspeak3.com
jelszó: sow

50 férőhelyes, tényleg csak backupra használható...
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

A mai küldi végeredménye patthelyzet lett, a front nem mozdult. Dieppe repülőterét sajnos lebombázták, de Rouen Boos megmaradt. Erről a reptérről lesz lehetőségünk a War utolsó küldetésén beelőzni a bombázóikat, mindenképp jó lenne elfoglalni az egész térképet.
Kép
Huba bá
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.12.07. 16:28

Hány helyről tudnak felszállni az angol bomberek? Az mennyire lenne járható út eléjük menni? Ahogy eddig vettem észre az angolok nem szokták szorosan kísérni itt a bombereket. Főleg ha előtte meg kell törni a német védelmet.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ahogy az borítékolható volt, elbukták a teljes térképet az angolok, totális német győzelem!

A bevetés nekem nehézkesen indult, csak 20 perc késéssel tudtam felszállni. Saviékat felszállás után meglepték a Spitek, gépek sérültek, de szerencsére veszteség nem volt. Mi a tartalékból bejövet nem voltunk ilyen szerencsések, Huba emelkedés közben vette észre a mögénk zárkózó gépeket, amik elől már csak leborítva tudtunk meneküli. Hubának nem volt szerencséje, rá sokkal szívósabban tapadt az őt támadó gép, még talajszinten is kergették, végül a reptér keresése közben PK-t kapott. Az én üldözőm az egyik leborításkor valszeg elveszthetett, mert olyan 1000 méteren kivált. Folyamatosan láttam még ott ólálkodni, de ezt követően már nem volt olyan közel, hogy lőhelyzetbe kerüljön. Huba lelövése után a saját reptértől igyekeztem minnél messzebb kerülni, nagy északi és nyugati kerülővel jutottam a célkörzetbe, ahol Savi, Safi, Kobold és Tazar védték a csapatainkat.

Itt az eseménytelen őrjáratozást néha egy-egy Spit vagy Hurricane váratlan felbukkanása színezte kissé, de ekkor már 42 vs 9 volt a bent lévő pilóták létszáma (Big riszpekt az AKA századnak, akik ekkora túlerő ellen is értek el légi győzelmet, egészen leszállásig zaklatták a német oldalt). A nap -számomra- fénypontja ekkor jött el, rövid közjátékot követően egy nullán forgolódó Spitet meglövöldöztem, egyik húzott fordulóból utánam emelt, lőtt (mellé szerencsére), majd egy iszonyat bénán kivezetett looping tetejéről dugóba esett. Kb 100 méteren. Ahogy az árnyék és a gép összeért, kiderült, hogy Osprey volt a Spit pilótája. Ennél jobban nem is végződhetett volna a war :)

Ezután már csak a saját bombázóink támadását moziztuk végig, majd kis helyizés után, a küldi végeztével hazamentünk. Időközben Tazar végzett készerleszállást, de túlélte Ő is.

A következő war-t az angolok szervezik (de uganígy a sowc hosztolja), hát kíváncsi leszek...

Image
Kép
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

Grat! :59: De kár, hogy kimaradtam belőle....

Nagyon kíváncsi leszek erre az angol szervezésre, mert most még egy nyamvadt küldit sem tudtak rendesen megszervezni maguknak, nem hogy egy komplett war-t.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Szép volt!
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Annyi már biztos, hogy klasszikus BoB küldetések lesznek, nagy német AI bombázókötelékek az angol sziget ellen... sok fantázia nem szorult beléjük, de úgy vagyok ezzel, hogy amióta mi a sowc-on részt veszünk, ezek a szerencsétlenek minden war-t buktak, ha most csinálnak egyet aszerint, hogy nekik mi lenne a jó, egyszer belefér. Ez egyébként amolyan "töltelék war" lesz, amíg a BoF-hoz hasonló földi harcokat feldolgozó új warral nem készülünk el. De ott még sok a tervezésre váró dolog, pár hétig biztos fog ez menni (asszem ezt is 10 hétvégére tervezik). A TF 4.0 patchet megvárják az indulással.
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

A videókártyámat várják inkább meg az indulással... :mrgreen:
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Oké Nate, szólok nekik :icon_crazy:
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Nate. notafinger! nick-el a TF fórumban az Gruber. Csak szólok :)
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

VO101_Tom írta:Nate. notafinger! nick-el a TF fórumban az Gruber. Csak szólok :)
Akkor is! Ettől:
"In the dark days of this sim, when blue had almost every advantage"
reggel a kávé után agyvérzést kaptam.
Válasz küldése