Battle of France Campaign

Online hadjáratok

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Vogler dolgozik rajta. A rendszer lefagyott a küldi elején, de ez csak azt befolyásolta, hogy nem került ki azonnal a weblapra a stat, az adatok azonban megvannak. Biztos fog szólni ha kikerül.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Szerdáig kell az új létszám, aki jön vasárnap az jelentkezzen itt.
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Jelen!
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Előzetes terv:

Nekünk 8 géppel kellene járőrözni az ő reptereik környékén. Messze leszünk saját repülőtértől, ezért csak magasan és csak előnyből kezdünk harcot. Ha alacsonyan vannak, vagy le kell lépni, akkor csak jelentjük a helyzetüket. Ha eljutottunk Le Havre-ig anélkül, hogy történt volna valami, akkor jövünk vissza középre. De lehet, hogy Le Havre-ig el sem megyünk, 150 km-re saját reptértől elég kényelmetlen bármilyen légi harc, és mire odaérnénk, már 30-40 perce menni fog a küldi.

BOFC topikban a fórum:
http://sowc.forumotion.co.uk/t498-missi ... efing#4076

Térkép linket majd TS-en adok.
Kép
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Jövök :142:
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

Ott leszek!
Kobold
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013.06.06. 16:53

V.4_Pogi írta:Ott leszek!
A vasárnapi WAR-ra jelentkezem, ha nem késő még. Ha ki van a létszám, akkor megyek tartalékba.
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Még sem jövök :14:
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ma este én sem leszek, változott a programom, már ma este lemegyünk Balatonra, ne a holnapi kánikulában kelljen autózni. A repülési terv az adott, jó leszállást!
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

A végére nagyon komoly légiharc kerekedett...húzós volt! Ellőtt oldalkormánnyal, besült motorral, de simán leszálltam saját területen. Savas te megúsztad?
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

Savi húzta a legtovább,lőtt két gépet és le is szállt aktív saját reptérre. Csak túl sok volt ott az enemy, így nem tudott újraindulni.

Kobold lőtt egy bombert és hasra szállt a Haute-fontaine-i reptértől északra saját területen.

Tomcsi meg én a Haute-fontaine-i reptérre szálltunk le, én álló motorral, Tomcsi meg benzin szűkében. Újra jönni nem tudtunk, mert inaktív reptér volt :/ Tomcsi lőtt egy bombert asszem, én meg csak meglőttem egy hurrit meg egy spitet, de nem kaptam meg őket.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Újrajátszuk:
"The target messages were not working today so the mission is scrubbed. We tested earlier today and everything was good but something was changed last minute that broke the messages. Apologies to all but hopefully you still had fun. We will replay next week."
http://sowc.forumotion.co.uk/t476-mission-results
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

Jó messzire elküldtek minket, végülis az őrjárat megvolt, Beauvais-nál izgalmas légiharc kerekedett.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Tegnapi küldetés a veszteségek ellenére jól sikerült, az angolok nem dobtak ki semmilyen földi célpontot, csak két nagy repülőteret, amik amúgy is inaktívak voltak.

A 109-esek egyébként hullottak mint a legyek, erre ki kell találni valamit, nem csak mi, a német oldalon mindenhol ez volt. Az világos, hogy mi volt az ok (bombázókat védve alacsonyan voltunk, a Spitek meg bejöttek magasan), szóval erre ki kell majd találni valamit.

Mi az A és C útvonalon 4-4 szektort haladtunk előre, a következő küldi térképe így néz ki:
Image

Végül itt van pár video a tegnapi napról, Farber felvett három felszállást, a harmadikon lőtték le. Kb 15 percet beletekerhettek az akcióig:





Kép
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

Mint tegnap mondottam, (kissé habzó szájjal, ezért utólag elnézést kérek), részemről a tegnapi volt az utolsó küldetés, amin részt vettem.
Vagy kitalálnak valamit a következő patch-ben, vagy én nagy ívben elfelejtem a war-t ebben a gépkiosztásban.
Az csak egy dolog, hogy magassági fölényből csaptak meg minket minimum öten Beauvais felett, eddig semmi gond. Az viszont, hogy 4.5k-ról nyomtam le a Mesza orrát, és a 100-as vígan hurri tartotta a tempót nem akartam elhinni. Jelzem a Messzer 680-al zuhant. 1 k-n vettem ki mivel láttam, hogy nem tudom otthagyni, és nem tudok kiválni a légiharcból. Úgy lekövetett, mintha zsinóron húztam volna, kiollózni sem tudtam, emelkedő ollókkal sem. PK-t adott, én meg majdnem hánytam az idegtől.
Biztos nem kezdő pilóta volt, de én sem tegnap kezdtem a repülést (hanem tegnapelőtt).
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Savas írta:Mint tegnap mondottam, (kissé habzó szájjal, ezért utólag elnézést kérek), részemről a tegnapi volt az utolsó küldetés, amin részt vettem.
.
Nem már! Gondold át még egyszer, része vagy a csapatnak, kevesebbek lennénk nélküled.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Savas írta:Mint tegnap mondottam, (kissé habzó szájjal, ezért utólag elnézést kérek), részemről a tegnapi volt az utolsó küldetés, amin részt vettem.
Vagy kitalálnak valamit a következő patch-ben, vagy én nagy ívben elfelejtem a war-t ebben a gépkiosztásban.
Savi, egy balul sikerült küldi után ne gondolkozz már ennyire végletekben. Egyébként sem értem, hogy pontosan mire gondolsz, mit vársz a patchban, de ha magasabbról megcsapnak egy Hurkánnyal, ami jóval nehezebb mint a mesza, akkor nem fogsz tudni lelépni, ráadásul a 100 oktános Merlin alacsonyan a legjobb. Amit Pogi mondott, hogy a kondenzen lévő kontaktot alulról mentetek megnézni, hogy kicsoda, az már egy kockázatos döntés volt, ha magasabban van, és látod, hogy a találkozásig nem tudsz magasabban lenni mint ő, akkor oda se menj. Ha saját akkor úgyis mindegy, ha ellenség akkor meg szívás lesz belőle. Hogy az ollózás nem sikerült, azt 1v1-ben kellene megnézni, hogy miért. Szerencsére nem gyakori, hogy 650-el kelljen hurkányok ellen lelépni, lehet, hogy azon a sebességen a mesza kormánya jobban felkeményedik, és ezért nem tudtad lerázni. Az is lehet, hogy csak nagy mákja volt (egy trekket szívesen megnéznék).

Egyébként a küldi 2. felében minket is magasabbról támadó Spitek lőttek le, én sem tudtam lelépni, az egyiket kiollóztam, amikor lőttem volna rá, a másik majdnem PK-t lőtt, ugranom kellett. Pontosan ugyanazt csinálták, mint mi, ha mi támadunk magasabbról. Kezdenek szervezettebben repülni az angolok is, Gruberéknek is feltűnt ez. A bombázóink védelme miatt alacsonyabban vagyunk, és ezt ebben a küldiben kihasználták (az más kérdés, hogy semmire nem mentek vele a feladatok szempontjából).
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Vasárnapi repülésre ki jön?
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

VO101_Tom írta:Vasárnapi repülésre ki jön?
Jelen!
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

VO101_Tom írta:Amit Pogi mondott, hogy a kondenzen lévő kontaktot alulról mentetek megnézni, hogy kicsoda, az már egy kockázatos döntés volt, ha magasabban van, és látod, hogy a találkozásig nem tudsz magasabban lenni mint ő, akkor oda se menj.
Nem mentünk mi senkit megnézni, repültük az útvonalat. Eszem ágában sem volt a kontakt után menni, tekintve, hogy minimum 2.5k val feljebb volt.
Rouen felé fordultunk volna éppen, amikor hátulról megkaptuk az áldást.

Pogi, javíts ki, ha tévedek, mikor mondtam én olyat, hogy megyünk arra a kontaktra? Annyit mondtam, hogy tartsuk szemmel.
Válasz küldése