Battle of France Campaign

Online hadjáratok

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Bombázó kísérés témában van egy ötletem a közelkiséretre. ATAGon kísértem úgy többször a bombázókat hogy szintben velük egy erősen elnyújtott ellipszist leírva köröztem körülöttük, úgy hogy a sebességet nem engedtem 400 alá. Végig szépen szemmel tarthatóak voltak és a légtér is nyugodtan figyelhető volt. Előttük és mögöttük haladva van egy kockázatosabb szakasz, ott az enyhe bedöntés miatt elég nagy a holtér amit nem lehet belátni. Az "eselgetés" amit tegnap csináltunk, szinte lehetetlenné tette azt hogy kisérőként légteret figyeljek és közben navigáljak is, mert folyamatosan azt kellett figyelnem nehogy beléd ütközzek.
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Üdv!
Jelentem Élek :19:
Ha lesz hely, jövök vasárnap.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Köszönöm mindenkinek a mai reppenést, szerintem nagyon jó volt megint. Az utolsó 15 percben az egy szem nyamvadt Blenheimet vártuk, aztán kiderült, hogy a pilótája már rég bent sem volt, de ezt leszámítva folyamatos pörgés volt végig. Én vagy 4x 5x szálltam vissza, volt hogy a lőszerem fogyott el, volt hogy fél futóra tettem le álló motorral. Szerencsém volt ma. A kényszerleszállókat sajnáltam, ezért lett volna fontos elfoglalni Dieppe repülőterét, de sajnos az jövő héten sem lesz a mienk. A magyar csapat sok gépet lőtt (én 3,5-nél álltam a végén), még MMaister-el is lőttünk két bombázót, pedig ő elég későn érkezett. Sajnos veszteség is volt, a kis tetűk már nem először lövik a le és felszálló gépeket, gondolkoztam rajta mit lehetne ezzel kezdeni, de egyenlőre nincs jobb ötletem, mint az, hogy ha valaki lelép, akkor legalább 1-2 kísérő megy vele (minimum a géppárja), aki fedezi. Több géppel egyszerre leszállás és visszaszállás csak akkor van, ha marad legalább egy gép, aki fedezi mindezt. Ha a gépek újra levegőben vannak, az is gyorsan ledobja és újraindul. És ezt szigorúan betartjuk. Ha valakinek egyéb javaslata van, ne tartsa magában. :)

A küldi stratégiai végeredménye a következő: középen kibombáztuk a védelmi állásaikat és a C&C-t is, ott 4 vagy 6 szektort haladtunk volna* előre (nincs infóm, hogy a gyalogságunkkal mi lett, de úgy rémlik, hogy megsemmisültek). Ugyanitt számos bombázó támadásukat zavartunk meg, sikerült megvédeni a tankokat. Az orosz kollégák kibombázták Rouen Boos repülőterét is. Nyugaton viszont megakadtunk, megint nem haladtunk semmit.

*A küldi végeredménye valszeg törölve lesz, az angolok közül az újraindításnál páran leléptek, és utána sem volt tiszta nekik, hogy ez nem csak valami gyakorló küldi, hanem éles bevetés. Természetesen erre csak azután döbbentek rá, hogy Dieppe-nél is és középen is szétverünk 1-1 bombázó támadásukat. Hogy ez mennyire hihető ezek után, azt inkább hagyjuk, Gruber ezen veszekedett Osprey-val, de végül annyiban maradtunk, hogy tényleg lehetett zavaró az újraindítás, Farber nekem is olyan üzenetet küldött Steam-en, hogy open szerver lesz, ezért jövő héten valszeg megismételjük (biztos akkor lesz, ha Gruber ezt írja a fórumra is). Egy előnye számunkra is van, egy héttel tovább fog így tartani a war. Ez is valami (ez után lesz kis szünet, de nemtom mennyi).
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Most írta Gruber, hogy az angolok mégis elfogadták a küldit érvényesnek, szóval Rouen Boos kiütve, az összes keleten lévő repülőtér használható lesz. A középső útvonalon hat szektort haladtunk előre.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Farber most mondja steam chaten, hogy valszeg ma vagy vasárnap az angolok kilépnek a war-ból. Tegnap egyszerűen elkezdtek refly-t nyomogatni akkor is, ha nem értek haza, hogy "felhívják Gruber figyelmét arra, hogy nincs elég vörös játékos". Qrvaanyjukat. Szemét csaló banda. Mintha teamspeak vagy fórum nem létezne. Előző warban csaltak a pontokkal. Most nincs pont, csalnak a refly-al.

Én ezt a képet lőttem az egyik Blenheimről, mondanom sem kell, szabályok szerint ez is tilos lenne:
Image
Persze szarnak rá.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, de most felhúztam magam a sok gyökéren :/
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Ha az ellenfél megadja magát, az is győzelem! :lol:
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

Hihetetlen,hogy mennyit hisztiznek,tisztára mint az oviban.
Gondolom,ha mi E1-essel repülnénk ők meg 100 oktános spitivel akkor semmi bajuk nem lenne,tömött sorok várnák készenlétben, hogy mikor jöhetnek öldökölni.

Nyilván az ily f@szkalapok miatt tolódott el a balansz anno a régi IL2-nél is.
1/3_vszd_Tazar
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.02.12. 00:58

VO101_Tom írta: Én ezt a képet lőttem az egyik Blenheimről
Kerestem egy ideig a Blenheimet, de aztán csak megtaláltam! :geek:
Avatar
Herr Laca
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2011.05.11. 14:47

Én ezt a képet lőttem az egyik Blenheimről, mondanom sem kell, szabályok szerint ez is tilos lenne:


Na ! Mit mondtam annó erről amikor kiderült?
Mindig lesznek aljadékok akik kihasználják a hiányosságokat.
Hogyrohadnamegmindegyik és a Doszpot rajzolná körbe őket.
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

1/3_vszd_Tazar írta:Kerestem egy ideig a Blenheimet, de aztán csak megtaláltam! :geek:
Én is csak most vettem észre, a szárnyvég kilóg a fák közül.
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

SoW fórumon Gruber kérdezi, mi lenne ha újrajátszanánk a missiont, különben a vörösök lelépnek.

Írtam hogy lóf*t!
A waron repkedés nekik is annyira fontos mint nekünk, ha minden kicsinyes kis zsarolásnak engedünk, akkor ennek sosem lesz vége. Nagyon sok engedményt tettünk eddig is a vörösöknek, részemről újrajátszás helyett 1 hét ban-t adnék azoknak akik csaltak az előző küldetésben, a többi folytathatja a 7.-től. De az enyém is csak egy szavazatot ér, valszeg újrajátszás lesz belőle.

(a gondjuk azzal van, hogy újraindult a szerver, a csapatuk fele lelépett (kérdezés nélkül) a maradék fele meg úgy gondolta, hogy innentől a szabályokat meg lehet szegni, többször nyomtak refly-t. most meg jönnek ezzel, hogy játsszuk újra).
Kép
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

Részemről a vörösök becsókolhatnak csontig; szedett-vedett, rinyáló, repülni alig tudó "0 méteren tépjük a botot amíg véres nem lesz a köldökünk", vulch-oló, szabályokat be nem tartó társaság. (Tisztelet a kivételnek, sajnos igen kevés van.)
Tudom, hogy a vulch megengedett de hányok az olyanoktól akik ezt ki is használják, unfair dolognak tartom.
Sírni azt tudnak, ha nem úgy jön össze valami, ahogyan szeretnék.
Megy a sírás-rívás, hogy a Messzer túl erős, az Ő gépeik meg gyengék.
Üzenem nekik, hogy meg kellene tanulni repülni, és nem csak a pofájukat jártatni.

Röviden tömören: Lóf@szt játsszuk újra.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Kb ugyanezt a véleményt tartom én is.
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Este kik jönnek? Ugyanaz lesz a feladatunk mint múlt héten.
Kép
Avatar
V.4_Pogi
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.03.25. 11:55

VO101_Tom írta:Este kik jönnek? Ugyanaz lesz a feladatunk mint múlt héten.
Jelen.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Fáradt vagyok ezt ma kihagyom.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Stratégiai végeredmény ugyanaz lett mint múltkor.
Kép
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

VO101_Tom írta:Stratégiai végeredmény ugyanaz lett mint múltkor.
Még jó, hogy erőlködtek a vörösök, hogy repüljük újra. :icon_crazy:
Részemről is pont ugyanaz lett a vége mint előző héten, glikol elfolyt, DB megállt, hasra raktam.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Vogler kérte, hogy péntek este 21:00-kor (20:00 Londoni idő szerint) aki tud, lépjen be sowc szerverre. Egy új war-hoz kellene tesztelni spawnolásokat, scriptet, a lényeg, hogy minél többen legyenek bent (repkedés lesz, nem csak üldögélés).
Kép
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Most tettek ki egy listát sowc fórumra, a ma esti tesztre minden egyes helyre külön kell jelentkezni a fórumban. Belépés után csak neked szánt repülőgépet kapod meg, és csak azzal repülhetsz (chatba kell beírni az azonosítót amit kapsz, utána dob be a gépbe).

Ezt akarjuk tesztelni, utána mehet a gyilok.

G.50-be jelentkeztem, abból 2x annyi van mint E-4, aki akar jönni, az siessen. A géppárok jó lenne, ha egymás melletti helyeket foglalnának le.

link:
http://www.stormofwar.net/t589p15-help- ... -time#5379
Kép
Válasz küldése