DCS: Modern repülőgépek

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Na milyen? Annyi, hogy a csapatok nem szállnak be a gépbe, mert a kód el lett b... pár update-tel ezelőtt. Az összes helikopterre. Elvileg dolgoznak rajta...
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

Még nem tudtam kipróbálni-önhibám miatt nagyon ramagyul voltam 39.5 láz. Általában bejön, hogy mindent kibírok , aztán néha nem :icon_crazy: már alakulok, de max fel le szállok messzerrel meg stratégiázgatok. Hétvégén meglesem.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Jobbulást, én is ezzel küzdök...

csinálok pár szép Sabre skint, hogy kihasználjam a betegszabim :)
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

Na kipróbáltam! Nagyon faxa, kár, hogy tényleg nem szállnak be a skacok. Szerintem rakjad ki sg-re is, páran repülik ott is a gépet. ;) Még nem repültem a küldivel sokat, de eddig tetszik.. Na annyi van- a 40.00 meg a 40.50 FM-et is megnéztem. Ott van minden, de semmi REAKCIÓ A RÁDIÓZÁSRA. Illetve egyik rádiózásra sem. Semmikor. A dobozok füstölnek, úgyhogy az mondjuk jó-mint rádiózásra való reakció! A lezuhant huey mellé leszálltam a jelbe. A megtámadott egységet támadókat meg kinyírtam. Új üzenetek nem jöttek, a korabeli rádiózások jöttek.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Tekerd oda az FM rádiót, és kapcsold homing-ra. Hallani fogsz egy vészjelet. Nem beszélni kell velük, hanem követni a jeladót, segít megtalálni. (mint egy ILS landing, kb)

Most épp dolgozok egy scripten, amivel nem csak beszállni tudnak az emberkék, de vihetsz erősítést is.
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

:D Hm...még jó. Azért mondtam:
"A lezuhant huey mellé leszálltam a jelbe. A megtámadott egységet támadókat meg kinyírtam"
és nem történt semmi, nyugta, mehetsz vissza, vagy ilyesmi.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Na sikerült, működik!

Frissítettem a bevetést, már CTLD scripttel van tervezve, azaz hozhatsz és vihetsz csapatokat. Ennél fogva több új feladat felkerült a menüre. Most már kb olyan, mint egy hadjárat, egy bevetésbe sűrítve!

Vihetsz csapatokat az LZ-kbe, akik ott kiszállnak és harcolnak. De ki is mentheted az ott lévőket.
Csináltam egy supply base-t Khashuriban, ahonnan mnidenfélét hozhatsz.
Van egy előretolt csapat, és ha viszel oda 3 FOB ládát, akkor abból ott építhetsz egy előretolt helyőrség bázist.
Kijavítottam a beaconok morze kódjait, most már mindnek egyedi.
Plusz hozzáadtam egy esős, és egy hajnali verziót is.

Töltsd le újra, és írd felül a régit. Az sg-n nem vagyok fent, ha megtennéd, hogy belinkeled, azt megköszönném! :)

(Szerk. Tom: Mission file link: https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=178909)

Image
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Megy mission közben a Paint it Black? :icon_crazy:
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

VO101_Tom írta:Megy mission közben a Paint it Black? :icon_crazy:
CCR greatest hits ;)
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

Ok felrakom oda is. Délután repülök vele.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Sakkay, megelőztelek, mert Leon épp a haját tépi valami szkriptelés miatt, és nekem úgy tűnik ebben pont az van.

Reflected, utólagos engedelmeddel azt tanácsoltam Leonnak, hogy tőled kérjen tanácsot, pont ilyen embark/disembark szkripttel harcol ő is. Meg belinkeltem a missionod oda is és FB Hunaf csoportba is.
Kép
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

Ok. Na lerepültem. Saját örömömre kinyírtam minden ellent pár kilométeres körben, de előtte megcsináltam a lelőtt hueyt, meg a bajba jutott szakaszt. A rádió üzik megjelennek, habár semmi reakció nincs rá. A katonák nem szállnak be még mindig, egyiknél sem. A teherautó konvoj, csont nélkül halott:)))rakhatnál be valami komolyabb ellent, vagy jóval több gyalogost. De jó amúgy
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

A bázison tudsz beszállítani katonákat:

F10, Troop transport, load standard group. Mikor leszálltál az LZ-be, akkor ugyanez, és unload troops.

Felvenni meg úgy tudod őket a csatatéren, hogy leszállsz melléjük, F10, Troop transport, és unload/ extract troops.
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

oki meglesem majd. Az f7 menüben néztem csak.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Sakkay írta:oki meglesem majd. Az f7 menüben néztem csak.
Az a gyári,, az az ami egy ideje nem működik.

Próbáld ki a bázisépítést, nagyon menő!
Sakkay
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.04.21. 17:43

Megnéztem, nincsen f10 menü. Ha beleszállok a füstbe akkor sem.
Bázis építés, hogyan van.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Akkor töltsd le az új verziót, ami már scripttel készült. Abban lesz :)

Bázis: F10, F3 ground forces - F7 Small FOB crate, aztán F10 - F4 - F? Load nearby crate.

Odarepülsz a zöld füsthöz, aztán F10 - F4 - F? Drop crate.

Raksz 3-at egymás mellé, aztán F10 - F4 - F? Unpack nearby crate. 30 másodperc múlva megépül a Forward Observation Base.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Azt írják a fejlesztők ,hogy hacsak nem üt be a ménkű az irodájukba, 2017-ben kijön a Tomcat :)
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

De szép is lenne, ha ez így működne, hogy ennyivel előre meg tudnák mondani a tutit. 8-) Ezt nem szabad elhinni, még a legnagyobb jóindulattal sem. Amikor elkezdik a végleges verzió beta tesztjeit, akkor lehet látni, hogy mennyi komoly bug maradt benne, mennyire van kiadható állapotban a modul. Akkor már lehet egy hozzávetőleges dátumot adni, hogy hány hét vagy hónap kell azokat kijavítani, és mikorra várható a végleges kiadás.

Ha ezt beta-ként szánják kiadni, tehát úgy kell érteni, hogy 2017-ben tuti kiadnak egy játszható verziót, de semmit nem garantálnak, hogy mennyire lesz tele félkész vagy bugos komponensekkel, az kicsit más helyzet, ezt jobban el lehet hinni, de sajnos ekkor meg tuti, hogy még hónapokra leszünk egy végleges verziótól.
Kép
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Megvettem a MIG-21-et, mert mégiscsak a magyar repüléstörténet szerves része. Botrány milyen komplikált az a kabin, ez az orosz "logika"... :D

Végre sikerült angolosítanom a feliratokat, már el tudom indítani, a leszállás még mindig kihívás... Harcászatról még nem is álmodok...

Megvan valakinek? Mi a véleményetek róla?
Válasz küldése