Microsoft Flight Simulator

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

Nekem nem megy fel ez a vacak P3D.
Azt írja kell neki 10 giga szabad hely a C-n ideiglenesen. Nekem van 14 és állandóan megtelik install közben, valahol félúton. Szóval gyanítom a 20 is kevés lenne neki. Többet nem tudok törölni, szóval erről ennyit.
Az FSX nem volt az optimalizálás csúcsa, de ez már az elején elvérzik nálam. :)
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Én múltkor leszedtem egy spacemongler nevű progit, beszkenneli a winyót, és grafikus formában mutatja, hogy melyik mappa mennyi helyet foglal el. Nagyon faszán látszik, ha bármilyen mappában vannak nagy fájlok. Photoshop rengeteg szemetet szokott hagyni a temp mappában pl, érdemes lenne ezzel végignézned, hátha mégis tudsz még mit törölni onnan.

http://spacemonger.en.softonic.com/

(ps. a Windows alatti "Installer" mappával ne is szemezz, abban nem temp fájlok vannak, azt nem szabad bántani),
Kép
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

VO101_Tom írta:Én múltkor leszedtem egy spacemongler nevű progit, beszkenneli a winyót, és grafikus formában mutatja, hogy melyik mappa mennyi helyet foglal el. Nagyon faszán látszik, ha bármilyen mappában vannak nagy fájlok. Photoshop rengeteg szemetet szokott hagyni a temp mappában pl, érdemes lenne ezzel végignézned, hátha mégis tudsz még mit törölni onnan.

http://spacemonger.en.softonic.com/

(ps. a Windows alatti "Installer" mappával ne is szemezz, abban nem temp fájlok vannak, azt nem szabad bántani),
Ismerem, használom.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Ég és föld az FSX és a P3D, sokkal jobban fut az utóbbi. Betegeskedek otthon, úgyhogy megreptettem a Tomcatet megint:

Image

Az egyik legjobb FM amit valaha tapasztaltam. DCS részletességűek a rendszerek is.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Elfogtam! :twisted:

Image
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

hq_Reflected írta:Ég és föld az FSX és a P3D, sokkal jobban fut az utóbbi. Betegeskedek otthon, úgyhogy megreptettem a Tomcatet megint:

Image

Az egyik legjobb FM amit valaha tapasztaltam. DCS részletességűek a rendszerek is.
Szívesen kipróbálbám, csak a virágbolti nem jó...
Ha veszek egy 1 hónapos developer licenset, akkor full játékot kapok egy hónapig? Mert akkor arra lehet hogy benevezek egy próba erejéig.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Ha a virágboltit úgy érted ahogy gondolom, akkor működnie kéne, mert nekem is "virágbolti" P3D-m van :) Az F-14-et ott nem lehet kapni csak a hivatalos weboldalon, de jó vétel.
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

hq_Reflected írta:Ha a virágboltit úgy érted ahogy gondolom, akkor működnie kéne, mert nekem is "virágbolti" P3D-m van :) Az F-14-et ott nem lehet kapni csak a hivatalos weboldalon, de jó vétel.
Küldtem PM-et.
Avatar
hq_Reflected
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2011.04.27. 13:26

Most megint rajta vagyok eléggé a P3D-n.
Az Aerosoft Tomcattel és Dino ingyenes T-45C Goshawk-jával repülöm az iskolaköröket a hajó körül. A VLSO programmal könyörtelen a móka. Ha egy kicsit is gyors vagy vagy lassú (nem jó az állásszög) vagy a besiklási pályától kicsit eltérsz, rögtön beszólogat, és aztán kíméletlenül osztályoz. Az átlagodat meg nem szabad lerontani, mert repülsz a haditengerészettől! :geek:

Az egész process hihetetlen részletes és realisztikus, csak DCS után a teljestmény, a grafika és az FM eléggé visszalépésnek tűnik :(

http://vlso.blogspot.com

Image
Válasz küldése