SOWC festés

Online hadjáratok

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Milyen skinek legyenek

01-es skin szárnyvég festés nélkül
8
50%
01-es skin szárnyvég festéssel
2
13%
02-es skin szárnyvég festés nélkül
2
13%
02-es skin szárnyvég festéssel
1
6%
03-as skin szárnyvég festés nélkül
1
6%
03-as skin szárnyvég festéssel
1
6%
04-es skin szárnyvég festés nélkül
1
6%
04-es skin szárnyvég festéssel
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 16
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Savas írta:Hozom a foltos skin-t, és akkor egyszerűbb az azonosítás.
Savi, inkább ne. Legalábbis AWC-n.

Azt a foltos skint Safi is és asszem Pogi is akarta hozni, két okból kértem, hogy ne. Egyrészt a nagy színes foltok miatt sem magasan, sem alacsonyan nem rejt, sem víz felett, sem zöld felett. Mindenhol van olyan rész, ami nagyon elüt a háttértől. Házi dogfight közben rohadt könnyű volt követni. Másrészt messziről Spit festésnek lehet nézni a nagy zöld és barna foltok miatt (Én is Spitnek néztem Safit az egyik bevetésen, és akkor nem beszéltünk a finnekről :) ), és az ilyesmi tiltott. Ők sem jöhetnek sárga orrú Spittel pl.

Ha az egyedi skineink nem is eredeti skinek pontos másolatai, jellegükben azokra hasonlítanak. Ezt a skint őszintén megvallva még a magyarok sem használták, kísérleti festésként is hivatkoznak rá, mert csak bemutatók miatt festettek át pár gépet (lajstromszámuk sincs) még a Messzer program legelején. Hasonló festéssel volt D mesza is. De egyik sem volt alakulatba sorolva és harci bevetésen.
Kép
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

A photpshop-hoz nem értek, emiatt a AWC-s skin-t nem tudom egyedibbé tenni, hogy jobban megkülönböztethető legyen a gép.
Ez esetben marad a jelenlegi alap sárga, vagy alap vörös, legfeljebb a lajstromszám színével variálunk, mint eddig is.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Ha kell bármi rá, én megcsinálom. Akármelyik alapskinre vagy a sowc standard szürkére.

Játszhatunk egyébként törzssávokkal vagy szárnyvég festésekkel is, de én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy amit mi látunk messziről, azt ők is, és az nem jó.
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Savas írta:Hozom a foltos skin-t, és akkor egyszerűbb az azonosítás.
Nem kell, már ráraktam az enyémekre fekete 13-ast fehér kerettel! Amúgy is nálam fekete a motorburkolat, nem keverhető össze a tieddel!
Savas
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.08.07. 20:19

VO101_Tom írta:Ha kell bármi rá, én megcsinálom. Akármelyik alapskinre vagy a sowc standard szürkére.

Játszhatunk egyébként törzssávokkal vagy szárnyvég festésekkel is, de én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy amit mi látunk messziről, azt ők is, és az nem jó.
Mindegy milyen a festés, csak golyóálló legyen :)
Válasz küldése