Offtopik

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

Nem azzal van a bajom, hogy a kennelt meg kell csinálni, hanem azzal, hogy előtte a kertet meg kell csinálni. Mert ha füvesítek meg ilyesmi, akkor ott egy hónapig nincs se mászkálás, se kutya...,.,
Avatar
VO101_Mate
Hozzászólások: 1383
Csatlakozott: 2007.11.03. 12:56

Aztán addig lesz fű amíg nincs kutya. :lol:
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

VO101_Mate írta:Aztán addig lesz fű amíg nincs kutya. :lol:
Az lehet, de a port akkor sem nyelhetem évekig, így meg csak a dudva nő benne.
Amúgy volt nekem kutyám meg füvem együtt, nem olyan drámai az. A kutyának kennel kell, és akkor meg lehet oldani a boldog együttélést.
A szomszédban a berni pásztornak nincs kennel, na ott fű sincs. Csak a szar, mert még azt sem szedik össze.
Avatar
VO101_tvr
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2007.10.24. 08:44

Figyu már. Jövő tavaszra lesz csak fű, ha idén elszórod a fűmagot. Hacsak nem gyepszőnyeggel füvesítesz.
Ha meg a kert elég nagy, akkor a kutya nem csapja ki a füvet. :D Bár jelen esetben nem ez a tényállás forog fenn.
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Ilyen alom meg nincs minden héten!
Avatar
VO101_tvr
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2007.10.24. 08:44

VO101_NateDog írta:Ilyen alom meg nincs minden héten!
Erre próbáltam utalni :lol:
És a 100e sem veszélyes összeg ilyen alomért. Boxernél úgy odavágják az 1000 eurót, hogy csak lesek...
Avatar
VO101_MMaister
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.11.13. 08:03

Avatar
VO101_tvr
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2007.10.24. 08:44

Hoppá.
A régi Fagot rakéta és az Abrams esete.
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

VO101_tvr írta:Figyu már. Jövő tavaszra lesz csak fű, ha idén elszórod a fűmagot. Hacsak nem gyepszőnyeggel füvesítesz.
Ha meg a kert elég nagy, akkor a kutya nem csapja ki a füvet. :D Bár jelen esetben nem ez a tényállás forog fenn.
Látom, te sem sokat füvesítettél eddig...
Az öszi fűvetés a legjobb, 4 hét után lehet nyírni, onnantól meg csak nő.
Avatar
VO101_tvr
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2007.10.24. 08:44

VO101_Lecsó írta:
VO101_tvr írta:Figyu már. Jövő tavaszra lesz csak fű, ha idén elszórod a fűmagot. Hacsak nem gyepszőnyeggel füvesítesz.
Ha meg a kert elég nagy, akkor a kutya nem csapja ki a füvet. :D Bár jelen esetben nem ez a tényállás forog fenn.
Látom, te sem sokat füvesítettél eddig...
Az öszi fűvetés a legjobb, 4 hét után lehet nyírni, onnantól meg csak nő.
Tévedtél, rosszul látod. De szokás szerint bármihez bárkinél jobban értesz :lol:
Párezerért négyzetméterenként pedig szinte azonnal lesz gyep öntözőberendezéssel együtt. De gondolom nem ez a pálya érdekel.
Egy építkezés utáni szar talajon szeptemberben elszórt mag száraz őszi időjárás mellett, hááát.... Hajrá!
A kutyák viszont két hét múlva 8 hetesek... ;)
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_tvr írta:Hoppá.
A régi Fagot rakéta és az Abrams esete.
Kilőhetetlen tank nincs. De azt is tegyük hozzá, hogy ez egy Szaúdi export Abrams, ezek nem kapták meg az amerikai páncélt, és a pontos specifikációja sem ismert (persze, az amerikairól sem pattant volna le ez a lövés). A rakéta típusát honnan tudni? Mostanában rengeteg TOW-ot szereztek meg az Irakból, sok videót látni, amiben azokkal lövöldöznek Szíriában...
Kép
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

VO101_tvr írta: Tévedtél, rosszul látod. De szokás szerint bármihez bárkinél jobban értesz :lol:
Unatkozol, hogy velem kötekszel?
Ja, az emberek elköltötték a pénzüket nyaralásra, és nincs pénzük fogorvosra... :lol:
VO101_tvr írta:Párezerért négyzetméterenként pedig szinte azonnal lesz gyep öntözőberendezéssel együtt. De gondolom nem ez a pálya érdekel.
Egy építkezés utáni szar talajon szeptemberben elszórt mag száraz őszi időjárás mellett, hááát.... Hajrá!
A kutyák viszont két hét múlva 8 hetesek... ;)
1.
Ja, jó pénzért lenne kész fű, kicsit több, mint fél milla. Na, most per pillanat tényleg nem ez a pálya érdekel... Én szegény vagyok, nem Budaörsön építkeztem...
2.
Jó, hogy mondod, gyorsan hozatok is egy kis földet, már majdnem elvetettem a betontörmelékbe :D
Két kocsi föld lett behányva a kertbe, cirka 16 m3.
3.
Száraz őszi időjárás?
Mikor kéne vetni? Az esős nyári időjárásban? :lol:
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_tvr írta:A régi Fagot rakéta és az Abrams esete.
Ez inkább a Konkurs, de ahogy Tom mondja, a szaúdi Abrams a fapados verzió. Egyébként az amcsi M1A2 sem sérthetetlen.
"In thrust we trust!"
Kép
Avatar
VO101_tvr
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2007.10.24. 08:44

VO101_Sanyo írta:
VO101_tvr írta:A régi Fagot rakéta és az Abrams esete.
Ez inkább a Konkurs, de ahogy Tom mondja, a szaúdi Abrams a fapados verzió. Egyébként az amcsi M1A2 sem sérthetetlen.
A két rakétát a Wiki hasonlónak írja, méretbeli eltérésekkel a Konkurs javára. Mindkettőből van bőven a Közel-Keleten. Hogy tudod így "hátulnézetből" megkülönböztetni őket?
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

VO101_tvr írta:Hogy tudod így "hátulnézetből" megkülönböztetni őket?
A robbanás erejéből tippeltem. Az Abrams alapból elég jól védett, annak ellenére, hogy ez a szaúdiaknak eladott fapados. Saját véleményem szerint a Fagot nem vitte volna széjjel a dobozt.

A másik, hogy modernebb cuccokkal látják el őket és ezek között akad pár Konkurs, amit örömükben el is puffogtatnak a harckocsikra.
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

Wick elérhetőségét tudja valaki?
Skype, telefon, ilyesmi? Régen fel volt nekem véve skypra, de elveszett...
VO101_Lecsó
Hozzászólások: 888
Csatlakozott: 2007.11.22. 12:19

már megtaláltam.
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Egy kis OFF HerrLacáról :194:
2014 tavaszán úgy tűnt nekem, hogy Laca visszatér a repüléshez. Írt is pár ilyen értelmű postot, amikben még videokártya beszerzésére készült, de pill pénzzavarban volt.
Gondoltam régi jó cimboráért megtesz az ember egy- két dolgot. Felajánlottam neki egy ASUS GTX 680 DCuII Top kártyát. Azt mondtam neki, hogy használja és ha beválik, majd később kifizeti, ha nem tetszik akkor meg visszaküldi és csak a postaktg.-et kell állnia. Ezt elég korrekt ajánlatnak gondoltam és Laca el is fogadta, így a karit elküldtem neki.
Használta is a nyáron, reppentünk is párat, majd augusztusban rákérdeztem, hogy akkor mi legyen, mert több vevőm is lett volna rá (PHaprón meg volt hirdetve 60000 Ft-ért). Laca azt mondta, kell neki a kártya, nagyon jól működik és a 60000 Ft vételár is megfelel neki, amit hamarosan át is utal a számlámra.
No itt van a bibi. Azóta sem láttam tőle egy vasat sem. Több mint egy éve telefonálgatok, írok neki privát üzeneteket, amelyek során mindig készségesen biztosít az felől, hogy holnap már utalja is a pénzt. Közben ugye rakosgatta fel sg fórumra a képeket a csodálatos pipa, majd azután borotva gyűjteményéről. Aztán németországban dolgozott, és elmondása szerint 7-800000 Ft-ot keresett havonta, tehát a pénz nem lehetett akadály.
Azt is felajánlottam neki, hogy havonta 10-20e Ft-onként részletekben is kifizetheti, de ha végképp nem telik rá :135: akkor szépen csomagolja be és küldje vissza a kártyát hiszen repülni már amúgy sem szokott.
Ez tartott 2015 augusztus végéig. Azóta a telefonja nem fogadja a hívásomat, hiába próbálkozom lassan két hónapja elérni: semmi.
Nem akartam ezt -és a nyilvánvaló balekságomat- közhírré tenni, mert eddig azt gondoltam, előbb utóbb majd csak megoldódik a dolog, de ezek után sajnos egyértelművé vált számomra Laca rosszhiszeműsége az ügyben.
Ha még esetleg olvassa a fórumot és megkeres, tudatni fogom a nyilvánossággal.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

Őszintén szólva, nagyon meglepő ilyesmit olvasni, mert nem gondoltam volna, hogy pont ő keveredik ilyen szituba. Ahogy sg-n írtam, rég nem beszéltem vele én sem, TS-re sem jár mióta nem repked
Kép
Avatar
Dumbo
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.11.20. 19:24

Azt ki is felejtettem a történetből, hogy a kártyát sem küldte vissza.
Se pénz, se posztó, ahogy szokták mondani...
Válasz küldése